Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir konuşma yapacaksınız ya da sizi bir şekilde başkaları ile yanlış yönlendiren arkadaşlarınızın hareketlerinin bir açıklamasını isteyeceksiniz. Tabii ki, eylemlerinin kötü bir niyeti olmayabilir, ancak durum sessizlikle göz ardı edilemez. Hafta içi, özellikle amacı yakın ve uzaktaki akrabalarla yapılan toplantılarla veya anlaşmalarla ilgiliyse, seyahat için elverişli olacaktır. Bazılarınız bir nişan, düğün ya da diğer önemli toplantılar için seyahat edecek. Hafta boyunca olumlu bir gelişme, başka bir yerden bir ortakla romantik temasları içerecektir. Bu hafta bir başka olumlu gelişme, akrabanız ya da kız arkadaşınız olan bir kadının tıbbi tedavisi olacak. Tanıdığınız bir kadının hayatındaki karmaşık bir durumu çözmede makul veya pratik tavsiyelerle yardımcı olabilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta çalışma hayatında stresli görüşmeler yapılabilir. İşinizde, acımasız bir karaktere ve inatçılığa sahip meslektaşlarınızla veya müşterilerle olan gerilimlerden ve anlaşmazlıklardan kaçının. Hafta sonu, ailenizdeki bir kadın sayesinde elde edebileceğiniz aile bütçenizdeki küçük gelirleri bekleyin. Ödemesi olan biri de size borcunu ödeyebilir.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye istekleriniz ve ihtiyaçlarınız daha da güçlenebilir, ancak tutkularınızı ifade etmek ve başarılı olmak zorlaşabilir. Başkaları tarafından baskı, hüsrana ve engellenmeye neden olur. En iyi yaklaşım savunmadır. Yeni projeler başlatmak veya isteklerinizin peşinden koşmak yerine, sahip olduklarınız üzerinde durmaya odaklanmak daha iyi olabilir. Sabır ve ağır işlerden uzaklaşmak sizi oraya götürür.

Cumadan pazara sevgi, hassasiyet, ahenk ve dostluk getirir. Dinlenmek ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevgi dolu ve alıcı ruh haliniz sizi popüler yapacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu, çıkma için mükemmel bir zamandır. Çünkü çekiciliğiniz ve güzelliğiniz gerçek, dürüst aşkı kendine çekecektir. Çekicilik, artan duygularınız ve duyarlılığınız nedeniyle daha samimi, romantik ve zevkli hissedecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status