Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. İş hayatında ya da sosyal yaşantınızda bazı fikirleriniz sizi hüsrana uğratabilir. Ya da insan ilişkilerinde de kırıcı olabilir, birileri ile yolları ayırmaya karar verebilirsiniz. Bir süredir sabır ettiğiniz bir konuda da artık tahammül kalmayabilir. Bu hafta ayrılık da söz konusu olabilir. Aşk hayatında bitmek üzere olan bir ilişkiniz varsa bu hafta ayrılabilirsiniz. Aynı zamanda akraba veya arkadaşların hayatlarındaki çeşitli kayıplarla ilgili haberlerle üzüleceksiniz.

Yengeç burcu bu hafta sizin için size özgü olacak başarılar elde edebilirsiniz. Çünkü eğer olayların doğal seyrini izlerseniz, kişisel ya da profesyonel hayatta için ihtiyaç duyduğunuz şansı beklenmedik bir şekilde tekrar yakalayabilirsiniz. Hiç ummadığınız yerden bir şans kapısı önünüze açılabilir ve çok şaşırabilirsiniz.

Bu hafta şansınızı küçük miktarlarla piyangoda deneyebilirsiniz. Elinize ummadık yerden de para geçebilir. Hafta boyunca, ödemelerinizi geciktirmeye gayret edin. Ayrıca hileye veya kolaya kaçmadan işlerinizi halletmeye çalışın. Yine ufak kazalara karşı da temkinli olmanızda fayda var. Bir erkek size destek verebilir.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta geçmişinizdeki bir olay (büyük olasılıkla bir miktar kayıp ile ilişkili), sizi hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya zorlayabilir. Ya da bazı gerginlikler sizi üzebilir ve ağlatabilir. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz ve geçmişteki hatalarınız yüzünden duygusal olabilirsiniz.

Bu hafta, karşılaşacağınız sıkıntıları (çoğunlukla duygusal olarak) derinleştirmemek önemlidir, çünkü hayatınızın bazı sıkıntılarını gidermenin tek yolu onlar olacaktır. Edindiğiniz tecrübeler ile aslında hata yapmaktan kaçınabilir, daha doğru tercihler yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mayıs 2018

Hafta boyunca, birçoğunuz önemli haberler, bir belge ya da toplantı bekliyor olacak. Sürpriz davetler ve görüşmeler de olabilir. Hafta sonu bir davete katılabilir, kalabalık ortama girebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status