Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hedefleriniz ve emellerinize bir an önce başlamak için birçok düşünceye sahip olacaksınız. Gelecek istekleri ve hedefleri odak noktanız olabilir. Merkür’ün kariyer ve yaşam yolu alanındaki gerilemesi Perşembe günü (22 Mart 2018)başlayarak Nisan ortasına kadar devam edecek. Merkür retrosu ile birlikte bu hafta üzerinizde daha fazla baskı hissedebilir ve stresli olabilirsiniz. Hayatınızdaki belirsizlikler yüzünden hafta başında öfke ve gerginlik söz konusu olabilir. Güneş kariyer alanına Salı günü (20 Mart 2018) de giriyor. Bu yüzden çok fazla enerji ile hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Enerjiniz yükselmeye başlayacak, başka bir şans vermek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Belki olmasını istediğiniz eski hedeflere odaklanmak için bu enerjiyi kullanmak isteyebilirsiniz. Zorlama veya gecikme yaşarsanız, bunalmış olmamaya veya hayal kırıklıklarına maruz kalmamaya çalışın.

Hafta ortası, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsin. İhmal ettiğiniz insanlara da zaman ayıracaksınız. Özellikle aşk hayatında biri duygularınızı karıştırabilir. Belki yeni bir aşkın temelleri atılabilir. Ay, hafta sonu burcunuzda ve kendinize, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı hissettikleriniz konusunda daha açık olabilirsiniz. Düşüncelerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Hafta sonu iletişiminiz güçlü olacak.

19 Mart – 25 Mart Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en güzel günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta büyük olasılıkla akrabalarınızdan biriyle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Size darılabilirler veya aileden bir kadınla aranızda tartışma geçebilir. Aile içi meseleler canınızı sıkabilir.

Bu hafta, rahatlamak ve stres atmak için iyi bir zamanınız olacak. Bir süredir ihtiyacınız olan tatili yapabilirsiniz. Ya da biraz kafa dinlemek için vaktiniz olabilir. Özellikle evinizdeki veya akrabalarınızdaki olaylar sizi strese sokabilir. Çözünmeyen gibi görünen bir sorunun çözümü konusunda kolları sıvayabilirsiniz.

Bu hafta bazı harcamalar yapmanız söz konusudur.  Şimdi bir çocuk için alışveriş ya da hediye alabilirsiniz. Ya da bir çocuktan veya genç bir kişiden hediye alacaksınız. Belki bir kutlamaya davet edilebilirsiniz.

Hafta boyunca, genç bir kişinin doğum veya başarı ile ilgili haberleri alacaksınız. Çevrenizden biri çocuk sahibi olabilir. Bu mutlu günlerinde sevdiklerinizin yanında olmak sizi mutlu edecek.

Genel olarak, bu hafta başarılı bir hafta olacak. Şanslı hissedeceksiniz ve de kariyerinizde gelişiminiz için yeni fırsatlar yaratacak fırsatları değerlendirme olanağınız olacak. Belki bir başvuru yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Artık depresif durumlardan kurtulabilecek ve geleceğiniz için umutla bakabileceksiniz. 35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları kişisel eşyalarını veya paralarını hırsızlıktan veya kayıplardan uzak tutmaları gerekecektir. Maddi kayıplara karşı temkinli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status