Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli başarılar elde edebileceksiniz. Birinden gelen destek de başarılarınızı artırabilir. Böyle bir yardımı kabul ediyorsanız, tecrübeli birisinden gelen yardım sizin için önemli olabilir. Hafta içi profesyonel veya kişisel ilişkileriniz aracılığıyla sizi şaşırtacak olaylar olabilir. Zor bir görevin üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız. Planlarınızdan bazılarının beklediğiniz gibi gerçekleşmeyeceği gerçeği, hayal kırıklığına uğratmamalı, öfke yapmamalı veya sizi üzmemelidir. Henüz hiçbir şey bitmediği için, olayları bir kayıp olarak kabul etmemelisiniz. Hafta boyunca aldığınız sözlere dikkat edin ya da en azından bunlara tamamen güvenmeyin. Evli ya da samimi partnerinizin yaşamındaki sorunlar onu destekleyici ya da depresif hale getirebilir ve sizin moralinize ihtiyaç duyabilir. Duygusal destek vermeniz gerekebilir.

Yengeç burcu bu hafta eğitim, kariyer, iş ya da kamuoyu ile ilgili planların ve işlerin olumlu sonuç verir. Yengeç kadınları, ev konforunu geliştirmek için yaklaşan tatiller için ev gereksinimlerine yeni şeyler almayı düşünecekler. İkizler, Terazi veya Kova burcu olan bir kişiye özel bir jest yapma ihtiyacı olacaktır. Yengeç erkekleri, iç sorunların ya da sahip oldukları bir mülkiyet durumunun ortaya çıkmasına ve çözümüne hızlı bir şekilde cevap vermek zorunda kalacaklardır.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, sizin üzerinizdeki bir güce sahip biri tarafından baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü beklenmedik bir olay veya şans eseri karşılaşma, sizi rutin, davranış veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişen koşullara esnek ve adapte olmak önemlidir. İnatçı olmak ya da aşırı tepki vermek aynı zamanda pozisyonunuza ve beklentilerinize de zarar verir. Biraz farklı bir şey yapmak, tüm farklılığı yaratabilir.

Cumartesi ve Pazar, duygu, hayal gücü ve yaratıcılıkta yükseliş getirir. İdeal bir sevgili hakkında hayal kurabilirsiniz, ancak özel biriyle tanışmak mümkün. Bu hafta sonu kurduğunuz ilişkiler, onlarla bir ruh eşi hissi verecek. Hayal kırıklığına neden olan yaratıcı bir projede bir atılım yapmak için ilham alabilirsiniz. Arkadaşlar rahatlamak için ya da ağlamak için bir omuza ihtiyaç duyarak size gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status