Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlara ve ilişkilerinize odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Bu hafta daha uzlaşmaya varabilir ve adil olabilirsiniz. Pazartesi günü, işinizde yeni bir ay oluşuyor ve kariyerinizi gözden geçirme yapabilir ve stres yönetmeye çalışabilirsiniz. Küçük sorunların üstesinden kolayca geleceksiniz. Salı günü, Satürn ilişki alanına giriyor ve Güneş Perşembe günü ilişkiler alanına geçiş yapıyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllar içinde, hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanabilir, başkaları ile daha iyi iletişim kurmaya çalışabilir ve başkalarıyla daha güçlü bağlantılar kurmaya çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha yoğun bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Cuma günü, Merkür iş alanınızda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç hafta içinde iş hayatında zamanınız ve enerjinizle verimli olabilmek için mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğinde, işinizle ve günlük görevlerinizle başa çıkmaya başlayabilir ve stresi daha iyi yönetebilirsiniz. Hafta sonu, kendinize vakit ayırabilir ve daha iyimser olabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi, Pazar olacak. Bu hafta önemli seyahat kararları vermeniz gerekebilir. Hatta seyahatle ilgili değişim ihtiyacı için beklenmedik bir olasılık olabilir. Bazılarınız için bu hafta yeni bir şehre veya ülkeye seyahat ya da taşınma ilgili bir değişim zamanı olacak. Artık evdeki sorunlarınız azalacaktır.

Yengeç burcu aşk hayatında bu hafta ruh eşini arayanlar, bekar yengeçler arayışlarına devam edecekler. Bu nedenle taliplerinizi geri çevirebilirsiniz. Ancak karşı cins üzerinde cazibeniz yüksek olacak. Bu hafta ilişkisi olan yengeçler uzun vadeli kararlar alarak ilişkilerinde önemli adımlar atabilirler. Artık ilişkinizi sağlamlaştıracak kararlarınız olabilir.

Bu hafta masraflarınızın artıyor olması sizi zaman zaman endişe için sokacak. Bu nedenle bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Bu hafta bir kadından gelecek haber ya da olay sizi üzebilir veya hayal kırıklığına uğratabilir. Bu yedi gün boyunca, aşk hayatında çeşitli dedikoduların olması canınızı sıkabilir. Sosyal hayatınızda ise bazı insanlar verdikleri sözlerde durmayarak mağdur bırakabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status