Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, problemli ilişkilere sahip insanları uzlaştırmak zorunda olduğunuz bir hafta olacak. Bazı insanlar ile yollarınız ayrılabilir. Dargınlıklar da bu hafta söz konusu olabilir. Bu hafta kendi çocuklarınız, ebeveynleriniz, erkek kardeşiniz veya kız kardeşleriniz ve başkaları ile aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Bu hafta, birçok yengeç burcu işten, daha iyi satışlardan veya daha fazla müşteriden ve daha fazlasından iyi kazanç elde edecek. Ticari hayatta önemli bir başarı sağlanabilir. Kazancınızda da bu hafta yükseliş olabilir. İş hayatında çok çalışmanız gerekebilir.

Yengeç burcunda bu hafta İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir müşteri, yönetici veya iş ortağı başarılı olmanıza yardımcı olacak veya
eylemlerinizden ortak mali fayda sağlanacak. Bu hafta bir maaş, iş sözleşmesi veya bankacılık kurumundan para alma işareti var. Bir toplantıya, görüşmeye veya bir kadınla ilişkiye geçmek, bir cevap vermeden veya öneriyi kabul etmeden önce dikkatlice düşünülmelidir.

Bu hafta bir kadın tarafından zarar görecek şekilde hareket etmek veya harekete geçmek için girişimlerde bulunulması gerektiği için dikkatli olun. Bu hafta, seyahatle ilgili stres (ailenizdeki bir çocuk veya genç bir kişinin) veya başka bir şehirde veya ülkede meydana gelen olaylar sorun yaratacaktır. Bu hafta, sadece gerekli ise seyahat edin. Genç yengeç burçları halka açık bir yerde veya iş yerinde dikkatli olmaları gerekir, çünkü önemli eşya ve belgelerin kaybolması veya çalınması riski vardır.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, zihinsel çalışmalara ve ikna edici iletişimlere kanalize edebileceğiniz açık ve hızlı bir düşünce getiriyor. Çok aktif bir zihin, fikirlerinizi yazı ya da konuşma yoluyla paylaşmanız için mükemmel bir zaman sağlar. Planlarınızı başkalarıyla tartışın çünkü iyi geribildirim ve destek alacaksınız. Diğerleri ilginizden dolayı ilgilenecek. Çok fazla bilgiyi de çekebilirsiniz, bu yüzden bu çalışma ve sınavlar için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Eylül 2018

Pazartesiden cumaya, zor zihinsel çalışma için iyi bir zaman, muhtemelen kendi başınıza daha iyi bir iş çıkar. Planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek, olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle zor olabilir. Detaylara dikkat edin, başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendi kendinize dikkat edin. Önemli müzakerelerden kaçınmak ve sözleşmeler, iş veya hukuki meselelerle ilgiliyse güvenilir ve profesyonel tavsiyelerde bulunmak akıllıca olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status