Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta daha fazla sorumluluğa sahip olabilir. Bir yandan da vermeniz gereken ciddi kararlar olabilir. Bir plan proje için yeni bir başlangıç yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Hırsınız yüksek olacak ve kararlı bir şekilde iş hayatında görevlerinizi tamamlamanız kolay olacak. Aile hayatınızdaki sorunlar da bu hafta çözülebilir. Uzakta yaşayan biri ile bir araya gelebilirsiniz. Hatta yurt dışında yaşayan biri ile de önemli bir görüşmeniz olabilir. Bu hafta bir şeylerin değişmesi için ilk adımı atmak isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta bir davete katılabilir ve sosyal çevrenizde de aktif olabilirsiniz. Dostlarınız sizi sık sık bir yerlere davet edebilirler, sizi görmek ve dertleşmek isteyen kişiler olabilir. Aşk hayatında da bu hafta sakin bir hafta olabilir. Sevdiğiniz insanın isteklerine odaklanabilir, ona sürpriz yapabilirsiniz.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, dünyanın zirvesinde hissetmeniz ve herkesle sıcak ve dostça ilişkilerin tadını çıkarmanız olasıdır. Şanslı molalardan en iyi şekilde yararlanmak için yüksek motivasyona sahip olacaksınız. Bu hafta coşkunuzu ve özgüveninizi kullanın. Arkanıza yaslanıp mutlu bir vizyonun tadını çıkarma eğilimi olabilir, ancak bunu yaparken, büyüme için büyük fırsatlar üzerinde para kazanmayı özleyebilirdiniz.

Fırsatlar kişisel, manevi ve maddi gelişim şeklinde olabilir. Yeni iş olanakları ya da başka olanaklar gelebilir. Özellikle çalışan kişiler iş hayatında artık ön plana çıkarak kendi yeteneklerinin farkına varılmasını isteyebilirler. Para kazanma arzunuz yüksek olabilir. Bir yandan da tasarruf etmeniz gerekebilir.

Perşembeden pazar gününe kadar hayatınızdaki bir şeyi dönüştürmek için doğru zaman olacak. Artık bir şeyler değişebilir, sizi mutluluğundan ve başarıdan geri götüren şeylerden vazgeçebilirsiniz. Belki de aşk hayatı, finans veya yaratıcı çalışma ile ilgili bir şey olabilir. Ancak sıkı çalışma ve kararlılık tam potansiyelinizi ortaya çıkaracaktır. İçgüdülerinize güvenin ve ruhsal rehberlerine güvenin. Bu hafta, deney ve yaratıcı şekilde kendini ifade için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status