Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde çok büyük mutluluklar yaşayacağınız haberler alabilirsiniz. Bir yakınınızın bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz. Ya da evli olan yengeç burçları için bir çocuk, gelecek annelik babalık heyecanı ya da genç bir akrabanın hayatındaki önemli bir olay hakkında haberlerden memnun kalacaksınız. Aile içerisinde mutlu bir hava hakim olacak. Bekar olan yengeçler de evlilik kararı alabilirler. Söz ve nişan gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla alacağınız kararlar hem sizi hem de ailelerinizi mutlu edecek.

Bu hafta, bir arkadaşınızla ya da akrabanızla paylaşmak istediğiniz konular olacak. Dertleşmek için bir yakınınız ile görüşebilir ve ondan fikirler alabilirsiniz. Hafta genelinde aşk hayatınızda sürprizler olması olasıdır. Evlilik teklifi olabilir ya da acele ilişki kararları alınabilir. Hafta içi nişan veya evlilik olayları için faydalı olacaktır. Düğün telaşı içerisinde olanları da sorunsuz bir hafta bekliyor.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca bir erkeğin desteğine güvenebilirsiniz. Böyle bir kişiden önemli bir söz almak mümkün. Bu hafta etkinlikler planlamak veya fikirler almak için özellikle önemlidir. Artık yeni insanlarla yakın ve uzaktaki birçok ilginç ve dinamik bağlantıya sahip olacaksınız. Gelecekte size faydası dokunacak yeni insanlar tanıyabilirsiniz. İş hayatında da tanışacağınız insanlar sayesinde yeni bağlantılarınız olabilir.

Bu hafta ilk kez tanışacağınız kişilere karşı ön yargılı olmaktan bilhassa kaçının. Zaman içinde biraz daha fazla kendinizi geliştirmeniz gerektiğine ve gelecek için daha azimli olmanızın önemli olduğunu anlayacaksınız. Belki bir kursa yazılmayı düşünebilirsiniz.

Bu hafta, büyük olasılıkla arkadaşınız olan bir kadının hayatındaki ilgi çekici olayları izliyor olacaksınız. Onun duyguları, yaşamındaki deneyimler sizi şaşırtabilir. Ona destek vermeniz gereken bir durum da ortaya çıkabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Nisan Yorumu

Hafta boyunca, meslektaşlarınız, iş ortaklarınız veya müşterilerinizden oluşan çevrenizde yeni insanlar katılacak. Yengeç burcu kadınları hala yakın geçmişlerinden bir kayıp etkisinde olabilirler. Geçmişte yaşanan bazı sorunlar hala sizi etkiliyor olabilir. Yengeç erkekleri acı bir yalan, aldatma ve kırılma yaşayacaktır. Kalbinizi kıran biri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status