Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta sevdiklerinize karşı daya iyimser davranabilir ve bazı şeyleri alttan alarak sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle Salı günü ilişki ve aşk hayatı alanınızda yeni ay meydana gelmesi ile hayatınızdaki insanlara ve ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirebilir, daha kararlı ve pozitif, yapıcı olursunuz. Orta nokta bulabilir ve barışı koruyabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde ilişkilerde duygusal bağlar üzerine enerji harcayabilir ve sevdiklerinizle daha yakınlaşabilirsiniz, özellikle Çarşamba günü Kova burcuna giren Venüs ve Cuma günü Kova’ya giren Güneş’le sevdikleriniz önceliğiniz olacak. Önümüzdeki haftalarda, duygusal yakınlığınızdan dolayı daha rahat olabilirsiniz. Başkaları ile daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda hafta içi araştırmacı ve öğrenmeye açık olacaksınız. Hafta sonu boyunca, yeni deneyimlere açık olabilirsiniz ve iyi, pozitif ve mutluluk veren şeylere odaklanabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta ailenizdeki bir kişi için mesleki veya kamusal toplantı ve sorunlar ile uğraşabilirsiniz. Aynı şey, çocuğunuzun eğitimi için de geçerlidir. Aile içinde sorun yaşayan birine yardım etmeniz gerekebilir. Hatta aile konularınızla ilgili bir sorunu çözmek için bir devlet, banka veya vergi dairesi ziyaret etmeniz gerekebilir.

Bu hafta ekonomik açıdan beklentinin üzerinde geliriniz olabilir ve elinize ekstra para geçebilir. Bu nedenle elinizin altında bulunan kaynakları iyi değerlendirmeye gayret edin. Yine de harcamalarda tutumlu olun. Hafta içi anne, büyükanne, kız kardeş veya diğer yakın akrabalarınızın hayatında önemli bir olayla ilgilenebilirsiniz. Aileden biri nişanlanabilir. Aşk hayatında bu hafta yüzünüz gülüyor. Sevdiğiniz insan size jest yapabilir.

Bu hafta, bir çocuğun doğuşu veya bir çocuğun başarısı ile ilgili haberler sizi mutlu edebilir. Hafta boyunca sağlığınızda sorunlar olabilir. Özellikle halsizlik sebebi ile enerjiniz düşebilir. Önemli kararlar veya eylemler, değişiklikler evinizde veya sahip olduğunuz mülkte gerçekleşiyor olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status