Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta başarı ve başarısızlığın tamamen kendi hal hareket ve faaliyetlerinize bağlı olacağı ilginç bir hafta olacak. Bu yedi gün boyunca, çok şey başarabileceksiniz, ancak tembellikten hoşlanırsanız veya işinizi yapmak için diğer insanlara güvenirseniz tamamen kendi başınıza kalabilirsiniz. Bu hafta kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Haftanın önemi, size verilecek olan ve yalnızca sizin tarafınızdan gerçekleştirilebilecek veya kaçırılabilecek olan olasılıklarla belirlenir. Hafta boyunca, ailenizdeki bir çocuk ya da genç bir kişi için acil taahhütler ortaya çıkacaktır; Bu hafta, çoğunlukla yeni projelerle meşgul olmadan önce profesyonel projeler veya işler yapmaya odaklanacaksınız.

Yengeç burcu bu hafta işinizde bazı değişiklikler sürecinde iseniz, muhtemelen bu hafta gelişimlerine devam edecekler. Geçmiş olaylar, başarısızlıklar veya hatalarla ilgili önemli bilgilerle ilgili olumlu haberler alacaksınız. Şimdi neden belli olayları tecrübe ettiğiniz ve onlar için “suçluluk” sahibi olduğu konusunda daha net bir fikre sahip olacaksınız. Bunların çıkarılan dersler veya sonuçları şimdi sizin çıkar ve yararınız için işe yarayacaktır.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, sizi her şeye karşı çok hassas hale getiren akut duyular getiriyor. Algısal becerileriniz ve sezgisel yetenekleriniz, tüm iletişim ve ilişkileriniz için bir varlıktır. Yakın çevrenizden duygusal destek alabilirsiniz. Bu yoga, meditasyon ve rüya için iyi bir zaman. Kendinizi bu hafta psikolojik açıdan iyileştirebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ocak 2019

Cuma’dan Pazar’a Yengeç’teki Ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. Kişisel istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak anlayacaksınız. Tanıdık nesnelerden, insanlardan ve yerlerden normalden daha fazla duygusal güvenceye ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

  1. Sibel dedi ki:

    Neden biraktiniz burc yorumlarini..sizi zevkle takip edeyordum (((

DMCA.com Protection Status