Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta evde veya işyerinizde sorunların çözümü için kendinizi ciddi bir şekilde sakin tutmanız gerekir. Eğer öfkeli davranırsanız, sorunlar daha da artabilir. Bu nedenle tam tersi sakin kalmalı ve pozitif olmalısınız. Şimdi evinizdeki ev yenileme, tamir veya yeniliklere dikkat etmek iyi bir fikir. Bahçenizde veya varsa çiftlikte işleri tamamlamak için hafta iyi olacak. Bu hafta eviniz için eşya veya çalışmanız için önemli araçları satın almak için iyi bir zaman olacaktır. Hafta boyunca, yardımınıza, tavsiyenize ihtiyacı olacak veya sadece çeşitli nedenlerden ötürü sizinle biraz zaman geçirmek isteyen bir kadına karşı söz verebilirsiniz. Bir kadınla olumsuz bir sohbeti, olumlu bir zaman beklentisiyle ertelemeyin, çünkü bu asla gelmeyecek.

Yengeç burcu bu hafta menfaat yüzünden sizinle görüştüklerini gizlemeyen kişiler tarafından baskı ya da yanıltmaya çalışmaları yüzünden rahatsız olacaksınız. Sizi bazı konularda pişman edebilirler. Özellikle iyiliklerinizin karşılığını alamamak sizi üzebilir.

Hafta boyunca duygusal deneyimlerde, özellikle de karşılıklı anlayış önemli olacak. Aşk hayatında kendi isteğinin ve arzularınla baskı yapman sorun olabilir. Sevdiklerinize bir sürpriz yaparak veya tam tersi onların size sürpriz yapmaları sonucunda sevinebilirsiniz. Hafta boyunca, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir telefon veya öneri bekliyor olacaksınız.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu Çarşamba gününe kadar ideallerin ön planda olabilir. Özellikle Salı günü boğa burcundaki Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca bir enerji ve yaratıcılık patlaması yaşatıyor olacak. Kendini tanıtmaya ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan kişisel ifadenin gücünü verir. Bu, yaşamdaki şeylerle, sizin için, işinizde, ilişkilerinizde ve uzun vadeli hedefleriniz için çok önemli olan gerçek bir ilerleme için mükemmel bir zamandır. Bu yeni ay, cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist yeni ay hedefleri belirleyerek ve inanç, umut ve hayırseverlik uygulayarak kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra özellikle gayrimenkul ve hisseleri ilgilendiren sözleşmeler imzalamak için ideal bir zamandır. Fikir ve planlarınız kalıcı sonuçlara ve başarılara yol açacak. Yapılan dostluklar kalıcı ve güvenilir olacak. Kendinizi aile meselelerine özen göstererek bulabilirsiniz. Şu anda başkalarına söz vermek konusunda kendinizden emin olabilirsiniz. Gençsen,z, tavsiye almak için yaşlılarla sohbet etmek için iyi bir zaman. Daha yaşlıysanız, genç insanlar için bir akıl hocası ya da rehberlik yapabilirsiniz. Yaşınız ne olursa olsun, daha fazla otorite ile karşılaşacak ve başkalarının saygısını kazanacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status