Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda haftaya aktif bir zihinle ve birçok fikir ile başlayabilir ve ne bulduğunuzdan heyecanlanabilir ve bunları sıralamaya çalışabilirsiniz. Hafta ortası, hissettiğiniz şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz ve çekirdeğinizde kendinizi güçlendirebilir veya yaşamınızdaki bir şeyin temelini güçlendirebilirsiniz. Hafta sonundan sonra, özellikle cumartesi günü sevdiğiniz sektörde yeni bir ay ile birlikte sevdiğiniz ya da sevdiklerinizle birlikte daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Ailenize vakit harcamak, onlarla birlikte etkinlikler düzenlemek isteyebilirsiniz. Evli olanlar çocuklarıyla vakit geçirebilirler. Yeni bir hobi seçebilir veya mevcut bir hobi için daha fazla zaman ayırabilir, yaratıcı projeler ve girişimler izleyebilir, daha romantik ve ilham kaynağı hissedebilir ve daha cazip, cömert ve samimi olabilirsiniz. Hafta boyunca zamanlama, dikkat ya da odaklanmaya sahip olmadığınız projeleri ele alıp, programınızı önümüzdeki hafta için düzenleyerek sona erdirebilirsiniz.

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma, Cumartesi olacak. Bu günlerde enerjiniz yüksek olabilir ve özellikle kariyer alanında yeni fikirler aklınıza gelebilir. Veya ertelediğiniz projelerinize odaklanarak bazı geri planda kalan işlerinizi bitirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu hafta programlı çalışmak size fayda sağlayacak. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana ayıracağınız vakit iki taraf için de iyi olacak ve romantik bir hafta yaşayacaksınız.

13 – 19 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeçler bu hafta ev sorunlarına geçmeden ve aile üyeleri ile tartışmadan önce, başta yapılacak listelerini kontrol etmeliler. Telefon görüşmeleri yaparak iletişim konusunda güçlü olacak ve bazı işlerinizi uzaktan halledeceksiniz. Bunun yanında eğlenceli zamanların, romantik anların tadını çıkaracaksınız ve hafta boyunca sevdiklerinizle buluşuyor olacaksınız.  13 Kasım ile 15 Kasım günlerinde, eldeki işe konsantre olmak zor olacak. Dedikoduları dinlemeyin ve aldığınız tüm bilgileri bir kez daha kontrol edin. Ardından, 15-19 Kasım tarihleri arası, anlaşmaları ele almak ve ev konusunu, gayrimenkul veya sözleşmeleri tartışmak için daha iyi bir kontrole sahip olacaksınız. Hatta evde çalışabilirsiniz. Uzakta yaşayan, tatil günlerinde veya farklı bir kültürden gelen birine aşık olma şansınız var. Ayrıca romantik projeler yapmak, yazmak veya keyifli bir hobi edinmek için ilham alacaksınız.

Yeni ay ile birlikte 18.yeni ay güneş akrep burcunda 5.güneş evinizde olacak. Bir kez daha, aşk cazibe merkezleri üzerinde olacak ve önümüzdeki iki hafta ilerleyecektir. Bu güzel bir romantizmin başlangıcı olabilir, özel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda renkli günler olabilir. Ayrıca bir doğum, çocuk sahibi olmak, gelecekte düğün veya nişan planları hakkında iyi haberler duyabilirsiniz. Her iki durumda da, başkalarının isteklerinin keyfini çıkaracaksınız. Hafta sonu eğlenmek için sevdiklerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.

Mars’ın karanlık pluto’su, ev cephesinde ego savaşları başlatırken, 18-21 Kasım tarihleri arasında, kesintilerin çok olası olduğunu belirtir. Kazalar için dikkat edin ve ev sigortanızın güncel olduğundan emin olun. Ev kazalarına karşı temkinli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status