Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizdeki ev problemlerini çözmeniz gerekecektir. Beklediğinizden daha karmaşık onarımlar veya geliştirmeler yapabilirsiniz. Sinir bozucu olan başka sıkıntılar ortaya çıkabilir. Aile içi anlaşmazlıklar, çözümlenmemiş miras anlaşmazlıkları ve daha fazlası dahil olmak üzere eski aile sorunlarını çözmek için bu haftayı kullanın. Ne yazık ki, bu hafta bazı ailelerde boşanmanın ilk ya da son adımlarıyla nihai ayrılık olabilir. Çoğu durumda, bu karşılıklı rıza ve gereksiz dramalar olmadan olacaktır. Biriyle tartışmadan önce bu haftayı düşün. Eski hoş olmayan anıları, hataları yeniden gün yüzüne çıkarmayın.

Yengeç burcu bu hafta günlük şeylerin üstündesin gelebilirsiniz. Ruh haliniz pozitif olacak, ancak bazı zamanlar sabırlı olmanız gerekebilir. Bu hafta bazı cesur kararlar alabilir, sonra endişeli veya kafası karışmış hissedebilirsiniz, ama boşuna. Kararlarınız doğru ve sizi yaşam yolunda kodlanmış bir yöne götürecekler. Hafta içi mahkeme ve davalar için uygun olacaktır.

Bu hafta bir adamın haberi ya da önerisi sizi üzebilir, üzebilir ya da hayal kırıklığına uğratır. Hafta sonu, amacına bakılmaksızın seyahat için elverişli olacaktır. 35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları eğlence veya kısa mesafe turizmi için seyahat etme fırsatına sahip olacak.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, romantizm ve sosyalleşme için iyi bir zaman. Aşkın ve sevginin mükemmel karışımı, çekici görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Her türlü tehdit altında olmaksızın arzularınızı kovalarken emin ve iddialı olabilirsiniz. Bu denge aynı zamanda sevgi ve hayranlık vermeye ve almaya hazır olduğunuz anlamına da gelir. Bu hafta bekar olanların hayatlarının aşkı için ideal bir zamandır. Bu aynı zamanda kendini tanıtmak ve bir evcil hayvan projesi başlatmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Bütün hafta içinde Pazar günü en güçlü olanı, coşku, iyimserlik ve romantizm zamanıdır. Ruhsal aydınlanmanın bu haftası, cömertlik ve iyi bir servet ile ilişkilidir. Sosyal adalet ve insan hakları sorunları sizin için daha önemli hale geliyor. Fakat en üst seviyeye ulaşmak için kişisel arzularınızı feda etmeniz gerekmez. İdealist olabilir ve yine de başarılı olabilirsiniz. Ancak, başkalarına da yardımcı olarak en büyük başarıya sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status