Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta ikili ilişkilerde çok daha ciddi olabilirsiniz. Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediğiniz bir şeyi öğrenebilirsiniz. Öğrenmeye tutkulu olacaksınız. Çözmek için çalışmanız gereken şeylerde daha derine dalmak istersiniz. Problemleri aşmak isteyeceksiniz. Odağınız yoğun olabilir ve konuların özüne ulaşabilirsiniz. Aşk hayatında da güven sorunlarını aşmak için sevdiğiniz insanla uzun konuşmalar yapabilir, birbirinizi ikna etmeye çalışabilirsiniz. Geleceğe dair de bazı planlarınız olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Cumartesi günü balık burcunda yeni ay meydana gelmesi ile büyük fikirlere ve büyük planlara odaklanabilirsiniz. Genişleme, yol kat etme ve keşfe, yeni fikirlere ve olanaklara açık olabilir ve daha iyimser hissedebilirsiniz. Ancak karmaşadan hemen uzaklaşamayabilirsiniz. Daha sonra harekete geçebileceğiniz planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Mars ayrıca ilişki alanınızda Cumartesi günü oğlak burcuna giriyor. Hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanıp ilişkinizi iyileştirmek için çalışabilirsiniz. Haftalık uzun vadeli planları gözden geçirerek ve hedeflerinizi düşünerek bitirebilirsin haftayı bitirmeniz mümkündür. Hafta sonu ev işleri ve tamir işleri ile de ilgilenmeniz gerekebilir.

12 Mart – 18 Mart Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en güzel günleri Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta para ile ilgili sıkıntılar ya da finansal bir problemi çözmenizi sağlayacak bir hafta olacak. Artık bir nakit borcu bitirmek, hane halkı faturalarını ödemek, sağlık masraflarını ve benzeri şeyleri ödemek mümkün olacak. Bazı ertelenen borçları kapatabileceksiniz.

Bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınızla çok daha dinamik iletişim kuracaksınız. Çoğunuz başka ülkelerden, kültürlerden veya dinlerden gelen yabancı veya farklı insanlarla tanışabilir. Artık hayatınızdaki yeni bilgi ve yeni insanlara açık olacaksınız.

Bu yedi gün boyunca, bir kızın ya da genç bir kadının hayatındaki önemli olayların gelişimi için beklentileriniz olacak. Eğer yardım etmeniz gerekiyorsa, bunu zevkle yapacaksınız. Genel olarak, bu planda, problemlerden ziyade olumlu olaylar beklenebilir. Belki bir düğün telaşı olabilir. Beklenen veya beklenmeyen kazanç, kar, para ile ilgili çeşitli seçenekler sizi memnun edecek. Beklentilerinizden çok daha fazlası gerçek olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mart Yorumu

Bu haftaki sürprizler, bir çocuğun (muhtemelen bir erkek çocuğu) doğumuyla ilgili olabilir; oğlunuzun veya torununuzun yaşamında önemli bir olay olabilir. Ya da yakın çevreden birinin bebek müjdesi alınabilir. Genç yengeç erkekleri, dinamik bir gelişim ve ilginç fırsatların ortaya çıkması ile öngörülemeyen bir haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status