Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta daha rahat geçecek ve konfor içerisinde hissedeceksiniz. Özellikle mal mülk problemleri sona erebilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Harcamalarınızı planlı yapmaya çalışacaksınız. Her şeye sevinecek ve çalışmak için iyi bir atmosferin tadını çıkaracaksınız. İş hayatında her şey istediğiniz rahatlıkta olabilir. Şansınız hafta içinde yüksek olacak ve hayatınızın her alanına yansıyacak.

Duygularınız açıklamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Aşk hayatında sevginiz artabilir. İş ve aşk hayatı arası dengeyi kuracaksınız. Ayrıca, çok aktif şekilde çalıştığınız için kendinizi zenginleştirmek veya günlük yaşamınızı iyileştirmek için fırsatlar da vardır. Daha çok şey talep ediyorsunuz ve duygularınız bazen uzun süre dayanamayacak kadar tutkuyla gelişiyor.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta sezgisel olarak olması beklenen çeşitli maddi menfaat veya hediyelerden memnun kalabilir. Aile bağlantınızdan ya da işiniz aracılığıyla güzel haberler gelebilirler.

Hafta boyunca, beklenmedik piyango veya şans oyunları başarısı, başarılı bir anlaşma ve daha fazlasıyla şaşırabilirsiniz. Hafta içi yakın akrabalarınızla nasıl sürpriz yapacağınızı düşüneceksiniz. Kutlamalara katılabilir, hediye alabilirsiniz. Hediye veya diğer keyifli deneyimler üzerinde önemli miktarda para harcayacaksınız.

Hafta boyunca ailenizdeki veya akrabalarınızdaki bir erkeğin bakım veya tedavisine ihtiyaç duyulabilir. Şimdi, kendi cinsiyetiniz ne olursa olsun, erkeklerle olan ilişkilerinizde kadınlara göre daha zor gelişme olacaktır. Arkadaşınız veya tanıdığınız olan bir kadının hareketleri veya hayatında bir olay sizi rahatsız edecek veya üzecektir.

35 yaşın üzerindeki yengeç erkekleri sağlık durumunun çeşitli semptomlarına daha fazla dikkat etmelidir. 35 yaş üstündeki yengeç kadınları, bir kişinin çevre dostu olmasıyla ilgili çeşitli hayal kırıklıkları veya hoş olmayan olaylar yaşayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status