Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşadığınız yerle ilgili birkaç acil göreviniz olacaktır. Beklenmedik olaylar ve durumlar olacak. Bazen bir devlet ya da yasal kurumla bağlantılı olan, çözüme ihtiyaç duyan sorunlar olacaktır. Hafta boyunca daha büyük iş yükünüz olacak, bu da sizi sinirlendirecek ve bazen de çatışmaya neden olacak. Bir para hatası ya da hayal kırıklığı sizi ağlatabilir. Aileniz, geçmiş olaylarla veya geçmişten gelen insanlarla ilgili konuşmalar veya anlaşmazlıklar olacaktır. Bu yedi gün boyunca, bir şekilde parayla alakalı bir çatışmaya girebilirsiniz. Bu gerginliğin sizin evinizde ortaya çıkması olasıdır.

Yengeç burcu bu hafta genel olarak, maddi ya da mülk çıkarlarınız doğrultusunda bir takım problemler söz konusu olabilir, ancak çeşitli zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Hafta boyunca, kısa bir mesafede yaşayan biriyle tanışma, bir mektup veya telefon görüşmesi sizi şaşırtacak. Size ekstra gelir veya tek seferlik kazanç sağlayacak bir teklif almak mümkündür.

Hafta sonu uzun süredir görmediğiniz insanlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bununla birlikte, yengeç kadınları ihtiyatlı bir şekilde, bir başkasının yararına olacak bir iş yapabilir. Yengeç erkekleri ise erkek arkadaş, meslektaşları veya komşuları arasında keyifli sohbetler edebilirler, anlaşmalar yapabilirler.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye iyimserlik, iyi şans ve mutluluklar getiriyor. Olumlu düşüncen iyi bir gelir kazanmanda da etkili olur. Bu yeni projeler başlatmak için ideal bir zamandır. Az ya da sıfır risk nedeniyle hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacak. Maddi ve manevi büyümeyi bekliyoruz, zenginliklerinizi arttırmak için yolunuza çıkan fırsatlar olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Eylül Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar düşüncelerinize ve konuşmalarınıza derinlik ve yoğunluk getirir. Daha ciddi veya gizemli konular dikkatinizi çekecek, bu yüzden bu çalışma ve araştırma için iyi bir zaman. Güçlü zekanız, başkalarıyla konuşurken sizi ikna etmek için güçlü bir sezgi ile birleştirir. Kolayca insanları ikna edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status