Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta burcunuzda dolunay ile haftaya başlıyor olacaksınız. Pazartesi günkü tablonuzda yeni ay oluşuyor ve doğru yaptıklarınızdan, tutkuyla ilgilendiğiniz şeylerden veya deneyimlerinizle ilgili aksilik veya gecikmelerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak tüm bu problemler kısa süreli olacak ve çözüm bulunacak. Duygusal olarak bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir ve özellikle aşk hayatında bu durum yeni kararlar almanıza yol açabilir. Duygularınız daha güçlü olabilir ve başkalarıyla hissettiğiniz duygularda daha açık olabilirsiniz. Yoğun duygular hissettiğiniz insana duygularınızı açabilirsiniz. Hafta ortası, anın tadını çıkarmak için biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Sorumluluklarınızda hafta içi acele etmenize gerek olmayabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde yeni fikirleriniz için daha heyecanlı, meraklı olabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Haftayı, evde veya kendinizi en çok rahat hissettiğiniz yerlerde daha fazla vakit harcayarak sonlandırabilirsiniz. Hafta sonu kendinize duygusal destek veren ve rahatlık veren kişilerle vakit geçirmek iyi gelebilir.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta iş ya da mesleki görüşmeler yönünden yoğun geçebilir. Toplantılar fazla olabilir ve çalışma hayatında verimli bir hafta geçirebilirsiniz. Ancak çalışma hayatında bir kadın çalışan ile aranızda bazı problemler ortaya çıkabilir.

Bu hafta akrabalarınız arasında bazı problemler ile uğraşabilirsiniz. Gelen söylentiler canınızı sıkabilir ya da aileden bir adamla ilgili sorunlar olabilir. Bu hafta birçoğunuz için yenilikçi olabilir. Bazıları işini bırakır veya yeni bir işe başlayabilir, bazıları yeni bir eve ya da başka bir şehre taşınabilir. Ancak bu değişiklikler sizi olumlu yönde etkileyecek. Belirli değişiklikler ne olursa olsun, hayatınızda kesinlikle yeni bir sayfa açacaklardır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Beklenmedik çatışmalar ya da endişeler sizi korkutmayacak. Çünkü şimdi olabilecek tüm ihtimalleri düşünerek önlemenizi rahatça alabileceksiniz. Kendi kişisel gelişiminize yönelik araştırmalar yapabilirsiniz. Bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir çocuk veya torun ile olan ilişkinizde yüksek bir gerginlik olasılığı var. 35 yaşın üzerindeki erkekler aile üyelerinin ısrarıyla karşı karşıya kalacaklar. 35 yaş üstü kadınlar iş yerinde ilginç olaylar bekleyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status