Yengeç Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında yengeç burcu, şimdi genel olarak olumlu bir ay umut edebilir. Finansmanla ilgili konularda ilerleme sağlanmalıdır. Kariyerde ve iş dünyasında da bir ilerleme olabilir. Verimliliğiniz ve keskin zekanız, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sizi ayakta tutabilir. Aksi takdirde, genel olarak alacağınız sonuçlar ılımlı olacaktır.

Şu anda birçok görevi aynı anda yapmanız gerekebilir ve bu nedenle bu konuda dikkatli olun. Ağır iş yükü, kişisel ihtiyaçlar için yeterince zaman ayırmanızı da engelleyebilir. Kısa geziler masraflara neden olabilir ve ayrıca tıbbi harcamalara neden olabilir.

Yengeç Burcu Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Aşık olanlar için sevgi dolu ve şefkatli bir ilişkiden zevk alabilecekleri uygun bir zaman olabilir. Ancak eşinizle ilgilenirken dikkatli olmanız gerekebilir. Düşük bir profil benimsemek ve mümkün olduğunca az konuşmak daha iyidir. Diğer aile üyeleriyle de samimi olmaya çalışın.

Finans: Ekonomik senaryo, parasal işlemlerde kazanç elde edebileceğiniz zaman umut verici görünüyor. Meslek veya iş de kar getirebilir.

Kariyer: Kariyerde belirgin ilerleme öngörülmektedir. Ancak bunun gerçekleşmesi için, önünüze çıkan fırsatları bilinçli bir şekilde kullanmanız gerekebilir. Ayrıca, mümkün olduğu ölçüde, tüm görevlerinizi herhangi bir işi beklemeden bekletmeden zaman çizelgesine göre tamamlamanız da önemlidir.

İş: Ticaret önemli bir büyümeye tanık olabilir. Arazi ile ilgili işler özellikle karlı olabilir. Bununla birlikte, katı bir rekabetle karşılaşabilir, ancak yine de bunların üstesinden gelmeyi ve çabalarınızda başarılı olmayı başarabilirsiniz. İş zekanız çarpıcı olacak ve başkalarının öneminizi fark etmesini sağlayacaktır.

Profesyoneller: Yengeç profesyonellerinin iş verimliliği onlara büyük kazançlar sağlayabilir. Eşsiz becerileriniz ön plana çıkabilir ve sizi ilgi odağı haline getirebilir. Bazıları için terfi şansı varken, bazıları için daha iyi istihdam fırsatları ortaya çıkabilir.

Sağlık: Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bazılarınız eklem ağrıları ve sinirsel güçsüzlük çekebilir; bu yüzden lütfen gerekli önlemleri alın. Aksi takdirde, yeterince doğal dirence sahip olabilirsiniz ve bu, diğer tüm küçük rahatsızlıkların üstesinden gelmelidir.

Eğitim: Çalışmalar muhtemelen her zamanki gibi devam edecek. Hızlı öğrenme becerileriniz de şimdi öne çıkarken, derslerinize yoğun bir ilgi gösterebilirsiniz. Bu özellikler, cesur yaklaşımınızla birleştiğinde, eğitim arayışlarınızda mükemmelleşmenize yardımcı olacaktır.

Şanslı tarihler: 4,5,6,9,10,11,22,23

Şanssız tarihler: 2,3,12,13,24,25,26,29,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status