Yengeç Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında yengeç burcu, Ay, bu ay burcundan itibaren 9. Evdedir. Bu nedenle, bu, Yengeç doğumlular için şanslı bir zaman olabilir. Şansının size oldukça cömertçe gülümsemesini umabilirsiniz. Çabalarınız başarı ile buluşurken, cesaret ve güven içinde büyüyebilirsiniz.

Arazi, ev, araç gibi yeni mülkler edinmeye çalışanlar çabalarını şimdi başarabilir. Kardeşlerin de faydaları olabilir. Hayatta karşılaştığınız birçok sorunu çözmek için gerekli tavsiye ve rehberliği de alabilirsiniz.

Becerilerinizle başkalarını da etkileyebilir ve cezbedebilirsiniz, ancak şimdi çok fazla konuşmamak daha iyi. Küçük fitness endişelerinize katlanmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bu durum yakında bitebilir.

Çocuklar da sağlık sorunlarından muzdarip olabilir ve bunları dikkatli bir şekilde halletmeniz gerekir. Gizli düşmanların sizin için beklenmedik sorunlar yaratma şansı olduğu için lütfen dikkatli olun.

Yengeç Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk hayatı çok pembe olmayabilir. Aşıklar, uzun sürmeyen görüş farklılıklarıyla mücadele etmek zorunda kalabilir. Artık yeni bir aşk ilişkisine girmemek daha iyi. Ancak aile hayatı hoş olmalı ve eşler aralarında yakın ve sevgi dolu bir ilişki yaşayabilirler. Ancak, aile ilişkilerinize dışarıdan müdahaleye izin vermemeye çalışın.

Para ve Kariyer: Finansal durumunuz önemli ölçüde iyileşebilir ve cömert bir para akışınız olabilir. Geliriniz ayrıca aile giderlerinizi karşılamaya ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli olabilir. Gelecekte şimdi para biriktirebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız dikkat gerektirebilir. Özellikle mide ile ilgili rahatsızlıklardan muzdarip olma şansınız var. Şu anda ufak tefek sorunlar yaşasanız bile, lütfen hemen tıbbi yardım alın. Ayrıca yağlı gıdalardan ve kolesterole neden olabilecek yiyeceklerden uzak durmaya çalışın.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,16,20,24,25,26,27,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status