Yengeç Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında yengeç burcu hayatında eksik gördüğü ne varsa düzeltmek için kolları sıvayacak. Artık bir şeyler için daha fazla çaba göstermenizin farkına vardığınız uyanış sürecindesiniz. Hayatınızda her şey yolunda gitmeyebilir. Ancak bu ay en çok ekonomik sorunları ortadan kaldırmak önceliğiniz olabilir. Ekim ayının başından itibaren arkadaş çevrenizle fazlasıyla zaman harcayabilirsiniz. Bu ay sizin için çok sosyal geçecek. Yeni insanlar ile tanışabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Fakat sabırlı olmanız gereken konular da olacak. Görsellik de sizin için bu ay ön planda olan konular arasında yerini alıyor. Bu ay iş hayatında ise ne kadar temkinli olursanız, o kadar iyi diyebiliriz.

Ekim ayının başlarında yengeç burçları eleştiriler alabilirler ve duygularınız ön plana çıkabilir. İlk hafta bazı fikir değişiklikleri olabilir ve bir şeyleri son anda iptal etmek isteyebilirsin. 5 Ekim dolunay etkisi ile birlikte ani karar değişiklikleri ya da yakın çevre ile anlaşmazlıklar olabilir. Fakat sabırlı olman önem arz ediyor. Sadece duygularınız ile hareket etmek yerine mantığınızla karar vermeni ilişkilerde yapıcı taraf olmanız gerekebilir. Özellikle 10 Ekim sonrasında Jüpiter gezegeninin de etkisi ile birlikte artık dış görünüş senin için önem kazanıyor. Kendini insanlara beğendirmek isteyebilirsin. Alışveriş yaparak ve bakımına önem vererek, kendini motive edeceksin.

Ekim ayının ortalarında radikal kararlar alabilirsin. Yeni başlangıçlar senin için bu ay çok hayırlı olabilir ve özellikle iş hayatında bazı yenilikler ilerleyen dönemlerde çok fayda sağlayabilir. Ancak şu günlerde hayatınızda her şeyi düzene sokmak ve dengede tutmanın çok zor olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Yaşanan bazı problemlere karşı metanetli olmalı, sabırlı davranmalı ve tartışmalardan kaçınmalısın.

Ekim ayı sonlarına doğru tanışacağın yeni insanlardan güzel haberler alabilirsiniz. İşini değiştirmek istiyorsan bu ay karşına güzel fırsatlar çıkabilir ve daha mutlu olacağın bir iş ortamına sahip olabilirsin. 23 Ekim sonrasında alacağın kararlar seni ileride pişman etmeyecek. Ayın sonlarında her şey tam da gönlüne göre olmaya başlayabilir.

Yengeç Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan yengeç burçları ilişkilerinde karşı tarafa haksızlık yaptıklarını düşünebilirler. Sevdiğiniz insanın bazı huylarını ve yönlerini değiştirmeye çalışmanız ilişkinizde hep bir problem olabilir. Ancak onu her hali ile kabul etmeli ve sevmeyi denemelisiniz. İlişkinizde mutluluğu bu şekilde bulacaksınız. Özellikle karşı tarafın bazı sözleri sizi kırabilir. Fakat yanlış anlaşılmalar yüzünden ilişkinizi yokuşa sürmeyin. İş hayatınıza daha fazla önem vermeniz nedeniyle sevdiğiniz insanı boşladığınızı düşünüyorsanız, sosyal çevrenize ayırdığınız kadar ona da vakit ayırmanız iyi olabilir. Arkadaş çevrenizi ön planda tutmanız ilişkinize zarar verecek. Görünüşüne daha fazla önem vermen de güven sorunlarına yol açabilir.

Bekar olan ya da yalnız yengeç burçları bu ay acele etmemeliler. 2017 Ekim ayında biriyle ilişkiye başlamadan önce o kişi ile bir geleceğinizin olmasına inanmalısınız. Yoksa yeni başlayan ilişkilerde tez ayrılıklar olabilir. Sadece sizinle kısa süre takılmak isteyebilirler. Karşı taraf duygularınız sömürebilir. Bu nedenle aşk hayatında güvenmeden yelkenleri suya indirmeyin.

Evli olan yengeç burçları bu ay eşleri ile birlikte bazı konularda uzlaşabilirler. Aslında iki tarafın da istediği mutlu olmak ve mutlu etmek olduğu için bu ay karşılıklı sabırlı davranmalısınız. Eşiniz hakkında kötü düşüncelere kapılabilirsiniz. Onu eleştirmek kalbini kırabilir.

Yengeç Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Yengeç burçları Ekim ayı iş ve kariyer alanında önemli kişiler ile tanışabilir ve destek alabilirler. İş hayatınızda her şeyin kontrolünüzün altında olmaması yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak bu ay iş hayatında iyi bir strateji izlerseniz, herhangi bir sorun yaşanmadığı gibi ilerleyen aylar için de hayırlı olabilir. Bu ay riskli işler yapmaktan kaçınmalısınız. İş hayatınızda kariyerinizi riske atacak cesur kararlar almak yerine bir süre daha bekleyin. İş hayatında her şeyi zamanında yaparsanız, herhangi bir stresli durum söz konusu olmayacak. Bu ay sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde iş hayatında sıkıntı yaşayamayacaksınız. Özellikle ayın sonlarına doğru işleriniz rahatlayabilir.

Ekim 2017’de yengeç burcu parasal konularda beklentilerini alamayabilir. Ancak herhangi bir zarara da uğramayacaksınız. Para sıkıntısı olmayacağı gibi, kariyer alanında başarı merdivenlerini tırmanmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında yengeç burçlarının sağlık durumlarında güzel gelişmeler olabilir. Bu ay spora başlayabilir ya da daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz. Sağlığınızın ön planda olduğu bir ay geçireceksiniz. Ancak ufak tefek sakarlıklara karşı temkinli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status