Yengeç Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında yengeç burcu, kıdemliler ve gençler tarafından yapılan işbirliği ve işbirliği, sizin üzerinizde sağlam bir etkiye sahip olabilir. Ancak, bazılarınız çok fazla bağımsızlığın riskli olabileceğini ve bazen tavsiye için başkalarını dinlemeniz ve onlara güvenmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin şimdi kendini gerçekleştirme sürecinde size rehberlik etmesi umulabilir. Her şeyin yalnızca ilahi lütuf yardımıyla gerçekleştiğini fark etmenizi sağlayabilirler ve yapabileceğimiz tek şey, görevimizi yerine getirmek ve sonra bekleyip bir şeylerin ortaya çıkmasını izlemek.

Aşk ve ilişkiler: Venüs 4. ve 5. Evlerinizden geçeceği için bu ay ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Bazılarınız kişisel gelişiminize çok ilgi duyabilir ve kamusal imajınıza özellikle dikkat edebilirsiniz. Evli, hayat arkadaşlarını ikna edebilmeli ve çekebilmelidir. Kaderinizin gezegeni olan Jüpiter, Satürn ile birlikte 7. Evde yer alacak ve ilişkilerinizi geliştirmek için sıkı çalışmanızı sağlayacaktır. Ve buna layık olduğunuzu kanıtlamanız şartıyla, iyi kaderin sizin için hazır olmasını sağlayabilir.

Finansman: İşlerin mali yönü, özellikle aile harcamalarınız artabileceği ve bazı istenmeyen harcamalar da olabileceği için, şimdi size biraz sorun çıkarabilir. Bununla birlikte, harcamalarınızı ve yatırımlarınızı dikkatlice değerlendirebilir ve harcamaları azaltmanın yeni yollarını düşünebilirseniz, durumu gözden geçirebilirsiniz. Bu, mali durumunuzda kademeli ve istikrarlı iyileştirmeler sağlayabilir. Ancak 2. Evin Efendisi olan Güneş, Aralık ortasına kadar 6. Evde kaldığında dikkatli olmanız ve arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza borç verirken özellikle dikkatli olmanız gerekebilir.

Kariyer: Kariyeriniz açısından bu ayı harika bir ay olarak adlandırmanız mümkün olmayabilir, ancak kötü bir ay da olmamalı. Bazılarınız kendinizi birçok iş seyahatine çıkarken bulabilir, ancak bunlar beklediğiniz sonuçları vermezse kolayca üzülebilir. Seyahat etmeye devam ederseniz fiziksel olarak kendinizi de tüketebilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca kariyerinizde size yardımcı olabilecek seyahatlere çıkmaya çalışın ve yalnızca işyerindeki yaşlılarınızı memnun etmek için seyahat etmeyin; bu şekilde, sadece yorulabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İş: Herhangi bir iş sözleşmesi imzalamadan önce dikkatlice düşünmeniz önerilir. Ortaklık işi ödüllendirici olmayabilir. 7. ve 8. Ev Lordunuz Satürn, 6. ve 9. Ev Lordunuz Jüpiter ile birliktedir ve bu, borçlar, beklenmedik olaylar ve iyi kader ile ilgili karışık sonuçlar verebilir. Bir kaçınız yabancı ülkelerden iş ortaklığı anlaşmaları alabilirsiniz, ancak bunlara dikkat etmelisiniz, aksi takdirde aldatılabilir ve kanunla başınız belaya girebilir.

Profesyoneller: Kanser uzmanları doğası gereği hassas olabilir. Onların sıkı çalışmaları bu ay tanınabilir, ancak sizin durumunuzda böyle bir şey olmazsa ciddiye almayın. Çünkü er ya da geç, çabalarınız için tanınabilir ve ödüllendirilebilirsiniz. Ayrıca, lütfen çalışmanıza özenle devam edin, bu profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. İş seyahatleri sizin için bazı iyi sonuçlar sağlayabilir. Sizin için mesleğin gezegeni olan Mars, kader, şans ve seyahatlerin 9. Evinde olacak ve böylece kendinizi seyahat ederken ve kazanırken bulabilirsiniz.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız iyi olabilir ve hiçbir önemli rahatsızlık öngörülmez. Jüpiter 7. Evde olacak ve bu size daha iyi bir sağlık verebilir ve özellikle eşinizden tam duygusal destek alabilirsiniz. Ancak, Aralık ayının ilk iki haftasında Güneş Yay burcuna girdiğinde kondisyonunuza yeterince dikkat etmeniz akıllıca olacaktır çünkü bu bazı göz sorunlarına yol açabilir. Bu ay Mars Balık burcundayken de işinizden dolayı stresli hissedebilirsiniz; ancak sağlığınıza gereken önemi verirseniz, stres ve yorgunluk faktörlerinin üstesinden gelebilirsiniz.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı önceki aylara göre biraz daha rahat ve kolay bulabilirler. Kendinizi motive olmuş ve akademik başarınıza giden yoldaki tüm engelleri çözerken bulabilirsiniz. Özellikle tıp veya mühendislik çalışmaları yapanlar bundan yararlanabilir. Bu dönem aynı zamanda sanat ve yaratıcılık alanlarındaki öğrenciler için de avantajlı olabilir. Rekabetçi sınavlarda da başarılı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status