Yengeç Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında mükemmel bir dönem olabilir. Uyum ve barış hayatlarında hüküm sürebilir. Kişilerarası becerileri birçok cephede muazzam bir büyüme elde etmelerine yardımcı olabilirken, özel çabaları onlar için istenen sonuçları elde edebilir. Bütün bunlar, onlar için son derece tatmin edici bir zaman olabilir. Bazıları da, işverenler tarafından resmi iş için prestijli dış geziler için aday gösterilebilir, ki bu da kârlı olabilir. İletişim ve sosyal hayatlarını keyifli ve canlı hale getirebilir. Varlıkların satın alınması da kar sağlar. Sağlıkla ilgili rahatsızlık verici pek fazla şey olmayabilir, ancak kolesterol düzeylerine dikkat etmeleri gerekebilir.

Aralık’ta yengeç burçları akrabanız veya arkadaşınız olan genç bir adamın kişisel ya da aşk hayatında özel bir etkinliği kutlamaya vesile olacaksınız. Aralık ayında, çoğunlukla arkadaş çevrenizdekilerle daha fazla toplantı veya davetler olacaktır. Kutlamalar çeşitlidir ve sizin veya hayatınızdaki önemli olayları ilgilendirir: doğum günleri, Noel ve Yeni Yıl tatilleri ve daha fazlası. Bu, hem romantik hem de profesyonel olarak yeni tanıdıklar yaratmak için iyi bir ay olacaktır. Bu ayda, kızınızın ya da kız kardeşiniz, torununuz ya da başka bir akrabanız olabilecek bir kız ya da genç bir kadının yaşamındaki konuşmalara ya da olaylara özellikle dikkat edin. Bir kadının dedikodu ya da entrikaları yüzünden hoş olmayan bir olayın meydana gelebileceği, çocuklarınızın özel hayatını dikkatle gözlemleyin.

Aralık ayında birçok kişi hayatında yeni bir şey için bir şans olacak bir çeşit kayıp ya da başarısızlık yaşayacak. Acı ya da hayal kırıklığından sonra, önemli bir şeyden hoşlanma fırsatına sahip olacaksınız. Aralık ayında, finansal konuları veya bir belgeyi yerleştirmek zorunda kalacağınız bir adamla dinamik bir iletişim kuracaksınız. Bir erkek tarafından yapılan bir davet veya öneri, cevabınızı vermeden önce sizden daha fazla ilgi gerektirecektir.

Bu ay Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcu altında doğan bir kişinin sağlığına dikkat etmek zorunda kalacaksınız. Genç Yengeç erkekleri, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğan bir partnerle romantik ilişkilerini derinleştirebilirler. Bazı durumlarda, hatta bir evlenme teklifi yapabilir veya bu ay evlenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yengeçler bu ay sevgisinde samimi olacaklar ve bu duyguların ortakları tarafından sıcak bir şekilde kabul edilip karşılık verilecek. Bu onların aşk hayatını gerçekten keyifli hale getirebilir. Bazıları şimdi sevgililerine evlilik teklif edebilirken, evleneceğiniz birini de bu ay arayabilirsiniz. Bu dönem sadece aşk kuşları için değil, aynı zamanda “evli” için de romantizm zamanı olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2019 Yorumu

Yengeç Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Para meseleleriyle ilgili olarak Aralık ayında iyi haberler gelebilir. Yatırımlardan güzel karlar ve kazançlar olabilir. Finansal gereksinimler tam ve kolay bir şekilde karşılanabilir ve banka kredileri de taşınır veya taşınmaz malların satın alınması için onaylanabilir. Giderler de normal kalabilir. Bununla birlikte, zaman içinde taksitli ödeme yapmak zorunda kalabilirler. Yengeçlerin kariyeri şimdi gelişecek gibi görünüyor. Zorlayıcı hedefleri bile karşılayabilirler ve tutumları, yaklaşımları ve performansları üstlerini etkileyebilir ve ödüllendirebilirler. Bu ay bir departman veya kanala başkanlık etmelerine ve faaliyetlerini denetlemelerine yardımcı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status