Yengeç Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında Yengeç burcu bu ay kariyer alanında yükümlülüklerinizi yerine getirirken tedirginlik yaşayabilirsiniz. 9 Aralık‘ta Mars, su grubu olan akrep burcuna giriyor ve daha yaratıcı enerjiniz olabilir. Yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanma konusunda enerji verilebilir ve heyecanlı olabilirsiniz. Ne kadar çok yaratıcı hissederseniz, işinizi o kadar iyi yapabilir ve odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için sağlıklı ve pozitif yönde daha fazla zaman ayırabilir ve en çok sevdiğiniz insanlarla daha fazla zamanınızı harcayabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek sizi mutlu edecek. Bekarsanız karşı cinsin dikkatini çekmek isteyeceksiniz ve eğer ilişkiniz varsa romantik olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

1 Aralık tarihinde Venüs yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda yapılması gereken işlerle, küçük şeylerle, sıradan görevler ve özel hayatınız ile ilgili bazı sorumluluklarınızla uğraşabilirsiniz. Yapmanız gereken işler için çok fazla zamana sahip olacaksınız. Ancak üzerinizde biraz baskı hissedecek ve fazladan sorumluluk almaktan kaçınacaksınız. Bir şeylere odaklanmak veya zihinsel disiplinden yoksun gibi hissedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte çalışmaktan kaçınabilir ve sadece kendi başınıza bazı görevleri yerine getirmek isteyebilirsiniz. Verimlilik eksik olabilir ve daha kolay stres altına girebilirsiniz. Bu durumda yalnızca bir ara vermeniz yeterlidir. İhtiyacınız olduğunda mola verin, ancak önemli şeyleri ertelemeye izin vermeyin.

19 Aralık‘ta Satürn, toprak grubu oğlak burcuna geçiyor ve Yay burcunda geriliyor. Oğlak’ta 2020 yılına kadar kalacak ve bu geçişler ilişkilerinize odaklanabilir. Bazı insanlar hayatınızdan çıkabilir, ilişkilerde bitişler ve başlangıçlar olabilir. Bu da sizin için duygusal olabilir, ancak büyük olasılıkla sizin için pozitif olmayan şeylerden uzaklaşmak iyi gelecek. Bunun farkına daha sonra varabilirsiniz. Bu geçişten sağ kurtulan ilişkiler daha da büyüyebilir ve daha kararlı olabilirsiniz. Duruma bağlı olarak genellikle evlilik veya boşanma zamanları olabilir. Bazıları için, başkalarından ziyade kendinizle olan ilişkiniz üzerinde çalışmakla ilgili daha fazla şey olabilir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık Oğlak burcunda katılıyor. Bunu hızlı bir şekilde hissetmeye başlayabilir ve ilişkilerinize odaklanabilirsiniz.  İlişkilerde artık belirli kararların alınması gerekecek. Ancak kendi kişisel gelişiminize de önem vereceksiniz.

3 Aralık‘ta ikizler burcunda dolunay oluşuyor. Dolunayda dinlenmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Tükenmiş, dağılmış ve talepler tarafından boğulmuş hissediyorsanız, kendinize bir mola vermeniz gerektiğine dair bir ipucu olabilir. Şimdi güçsüz kalmanız kolay olabilir, dolayısıyla bunu önlemeye çalışın. Hayal gücünüz güçlü olabilir ve hayallerde daha kolay kaybolabilirsiniz. 19 Aralık‘ta, Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür geriliyor ve geleneksel olarak ikinci bir şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu tekrar çalışmak, daha önce çalışmış birisiyle veya daha önce yaptığınız bir işte çalışmak, iş arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak, rutini veya takviminizi değiştirmek, eski bir rejimi denemek demektir. Tekrar eski bir doktor ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

13 Aralık, 14 Aralık ve 15 Aralık tarihlerinde aşk hayatında önemli kararlar alabilirsiniz. Bir ilişkinin başlangıcı ya da sonu olabilir. Ancak bu ay ilişkinize yeni bir yön vermek daha hayırlı sonuçlar ortaya çıkaracak. Bir pişmanlık duyulmayacak.

Yengeç Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

7 Aralık ve 8 Aralık tarihlerinde iş hayatınızda sizi bekleyen güzel gelişmeler olabilir. Uzun vadeli planlarınız için bir başlangıç yapabilir, yeni bir çalışma düzeni üzerine program yapabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Burcu dedi ki:

    Gerçekten süper
    19 aralık dört göz ile bekliyorum

DMCA.com Protection Status