Yengeç Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında yengeç burcu, bu ay sadece ılımlı gelir umut edebilir. Şiddetli iş yükü tarafından azaltılabilir ve bu, kişisel ihtiyaçlarınıza zaman ayırmanızı engelleyebilir. Bu ayrıca sağlık sorunlarına ve sonuçta ortaya çıkan masraflara yol açabilir. Aynı anda çok fazla şeyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve bu nedenle gerekli özeni göstermeniz gerekebilir. Bu özellikle işiniz için doğru olabilir. Kısa seyahatler kartlar üzerindedir ve bunlar da masraflara yol açabilir. Görüş farklılıkları aile meselelerinde ortaya çıkabilir. Ancak keskin zekanız ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kurtarmaya gelecek ve sizi her durumda görecektir. Mali durumunuzda da bir iyileşme olabilir.

Aşk İlişkiler: Aşık olanlar için avantajlı bir zaman gibi görünüyor. Sevgi ve aşk kalbin meselelerini yönetebilir. Ancak evli olanların eşleriyle ilişkilerinde temkinli olmaları önerilir. Daha az konuşmak ve aile üyeleriyle samimi bir ilişki sürdürmek daha iyidir.

Finans: Ekonomik beklentilerin parlak olması muhtemeldir ve finans ile ilgili konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Anneden de kazançlar olabilirken, iş dünyasında da kar edebilirsiniz. Ancak dikkat, israf harcamaları da olabilir.

Kariyer: Kariyerde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ancak bunun gerçekleşmesi için, yolunuza çıkan fırsatları kullanmanız çok önemlidir. Ayrıca, beklemede olan hiçbir şeyi tutmayın ve işlerinizi mümkün olduğunca erken tamamlamaya çalışın.

İş dünyası: Ticaret ortalama sonuçlar verebilir. Sıkı iş rekabeti ile karşılaşabilirsiniz ve bu sizi birçok zorluğa sokabilir. İnişli mülklerle ilgili ticaretler de size çok fazla baş ağrısı verebilir. Ancak iş zekanız ön plana çıkacak ve başkalarının potansiyelinizi fark etmesini sağlayacaktır.

Profesyoneller: Yengeç burcuna ait profesyoneller, şimdi fayda elde etmek için muazzam çaba sarf etmek zorunda kalabilirler. Ancak verimliliğiniz ve çalışma becerileriniz yine de size olumlu sonuçlar getirebilir. Bu da size sağlıklı bir özgüven verebilir.

Sağlık: Zindeliğinize iyi bakmanız gerekecektir. Mümkün olduğunca çok yeşil sebze ve meyve tüketin, çünkü bu size çok fazla güç verebilir. Küçük sorunlar ortaya çıksa bile, direnç kapasiteniz tehditleri çok sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırabilmelidir.

Eğitim: Öğrenciler çalışmalara büyük ilgi gösterebilir ve ayrıca hızlı öğrenme becerileri sergileyebilirler. Bunlar, eğitim arayışlarınızda mükemmel olmanıza yardımcı olabilir. Cesaretiniz de birçok açıdan size yardımcı olabilir.

Şanslı tarihleri: 8,9,13,14,26,27

Şanssız tarihler: 1,2,5,6,7,15,16,17,28,29

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status