Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında yengeç burcu önemli olaylardan dolayı mali işlerinizin öncelikli olacağı bir ay sizi bekliyor. Artık daha iyi bir ödeme, daha karlı bir finansal sözleşme yapmak, iyi ücretli bir iş bulmak ve daha fazlasını elde edebileceksiniz. Ağustos ayında, çocuklarla ya da torunlarla daha fazla uğraşmak, sinirlerinizi test edebilir ve istenmeyen çatışmalara neden olabilir. Şimdi, gerektiğinde başkalarından yardım veya tavsiye almak iyi olacaktır. Duygusal olarak, bu sizin için hassas bir ay olacaktır, çünkü başkalarının istekleri, talepleri yüzünden sabrınızı zorlayabilirler. Artık ilişkilerin soğutulmasına yol açabilecek yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Ancak sosyal yaşamanız daha kolay olacak veya daha kolay anlaşılacaksınız. Pek çok yönden, artık yeni binaları inşa etmek yerine köprülere yıkmaya meyilli olacaksınız. Bu ay bir kız ya da genç bir kadınla ilgili önemli bir etkinlik olabilir.

Ağustos’ta yengeç burçları bazı davetler alabilirsiniz, kutlamalar olabilir. Ancak önemli bir kutlamaya katılmayabilirsiniz. Her ne sebep ile olursa olsun, ancak, sizi etkileyecek ve özellikle önemli olacaktır. Ağustos, yaz tatilinin ayı olmasına rağmen, işinizi geliştirmek için çok iyi profesyonel başarılar ve fırsatlar gösterir (eğer varsa). Artık yeni bir kariyere, eğitimde yeni bir dereceye ya da yeni bir işe başlama şansınız olacak.

35 yaşın üstündeki yengeç kadınları zihinsel olarak çok daha fazla meşgul olacaklar. Ancak bu, ayın yaşamındaki iki önemli aşama arasında bir atılım zamanı olarak öneminden kaynaklanıyor. Bir sayfayı kapatıp önemli bir konuda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Bu ay sizin için normal olacaktır; ama sadece kademeli bir hızda ilerleyeceksiniz. Mevcut hayat durumunuzdan memnun olmayabilirsiniz. Sabırlı olun ve olumsuz düşüncelerden kaçının. Ailede egosentrik çatışmalardan kaçınmanız gerekir. Zorluklarla yüzleşmek zorunda olsanız da, genel yaşam standardınız bundan etkilenmeyecektir. Aile üyelerinizle birlikte, verimli ve mutlu olacak bir gezi planlayacaksınız. Sosyal ünün artabilir ve insanlar önemli konularda tavsiyelerinizi ararlar. Sosyal hayata yönelik ilginiz artacaktır. Sağlığınıza özel odaklanmanız, verimli bir şekilde çok görev yapmanıza yardımcı olur.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk ilişkiniz bir endişe konusu olabilir. Bu nedenle, ilişkinizi dikkatli bir şekilde ele almanız gerekir. Bu ay agresif ve dürtüsel hissedebilirsiniz. Eşinizle herhangi bir anlaşmazlık ve çatışmadan kaçınmanız gerekebilir. Stresli durumlardan kaçınmak için eşinizin ihtiyaçlarına dikkat edin. İlişkilerde sakin kalmanız önemli olacak. Bekar olanlar ise kısa süreli flörtler yaşayabilir, ancak devamı gelmeyebilir.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, tüm bu sıkıntılarınızın sebebi olan tüm finansal ihtiyaçları karşılayacaksınız. Aynı zamanda, bekleyen tüm ödemeleri toplamanız gerekir. Bazı finansal düzenlemelerle mevcut fonları akıllıca kullanmanız gerekebilir. Harcama kontrolünüz sizin için bir miktar para biriktirebilir. Bu ay, yeteneklerinizi kanıtlamak için size daha iyi kariyer fırsatları sunabilir, size rahatlama ve tatmin verir. İşteki güvenilir performansınız sizi tanınır yapabilir. Herkesle samimi bir ilişkiye sahip olmaya devam edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status