Yengeç Burcu 2022 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2022’de yengeç burcunu neler bekliyor?

Bu yıl Yengeç yerlileri için odak noktası Kişisel yaşam, Kariyer, Finans ve Mülkiyet olabilir. Tüm bu alanlar, yaşamın tüm bu alanlarında gerçekleşecek olan şeyler olduğu gibi, ayrılmaz ve temel olacaktır.

Bu yıl sizden tüm talepler zorlu çalışma, sıkı çalışma ve azimdir, çünkü yıl, çaba harcayan ve her bir dönüm noktasını aşmaya karar verenlerin tümü veya herhangi biri için de ödüllendirici olabilir.

Hareketsizlik şüphe ve korku yaratır. Eylem güven ve cesaret doğurur. Korkunun üstesinden gelmek istiyorsanız, evde oturmayın ve buna inanmayın. Dışarı çık ve meşgul ol.

Tüm Yengeçler küçük hedefler belirlemeleri ve bunlar üzerinde çalışmaları tavsiye edilir. Büyük başarının sırrının küçük düşünmek olduğu söylenir.

Küçük hedefler belirlemek size hem gelecek vizyonu hem de kısa vadeli bir vizyon kazandırır. Zamanınızı ve kaynaklarınızı buna göre düzenlemenize yardımcı olur. Daha da iyisi, küçük hedefler belirlediğinizde, onları daha hızlı gerçekleştirirsiniz ve bu nedenle başarılar güveninizi artırır ve daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur.

Yengeçler, 2021 yılına kıyasla 2022 yılından oldukça memnun olabilir.

Aşk İlişki

Özellikle uzun süreli bir ilişki içinde olanlarda eşinizin veya partnerinizin desteğini bulmak sizi mutlu edecektir.

2022, sevginin tazeliğini getirebilir, bu yüzden esintiyi hissedin ve havayı koklayın, çünkü aşk her yerdedir.

İkiniz de sonunda geçmiş sorunları terk ettiğiniz için kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Bu yıl bağlantıya yeni bir soluk getirebilir.

Bu nedenle, bu noktayı en başta yapın, romantik akşam yemekleri planlamaya çalışın, en romantik ya da değerli yerleri ziyaret etmeyi planlayın. Dünya, istiridyenizin muhabbet kuşlarıdır!

Para Finans

Yeni Yıl ile birlikte Yeni Yıl kararları da gelir. Ancak, özellikle uzun vadede size en başta yardımcı olabilecek bir değiştirme yılı kararı varsa, o zaman “Finansal Çözüm” dür.

Yıla başlamadan önce, sizin için bir bütçe planı yapın ve yılı projeye uygun olarak planlayın, çünkü bütçe planı size parasal kazançlar konusunda yardımcı olabilir.

Parasal kazançlardan başlayarak, bu, kimseye borç vermemek için yeni bir karar alacağınız yıl olabilir.

Deneyim acıydı ve şimdi tekrar etmeyerek bu deneyimlerden bir şeyler öğrenmek isteyeceksiniz.

Sağlık

Sağlık açısından, dikkatli olmanız önerilir. Geçmişte herhangi bir rahatsızlığı olan ve bu nedenle aynı hastalığı tekrarlayanların bu yıl dikkatli olmaları önerilir.

Hiç şüphe yok ki gezegensel uyum dürüst bir tedaviyi destekler, öte yandan söylendiği gibi önleme tedaviden daha iyidir.

İlaçla birlikte düzenli bir kontrol yine de yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda herhangi bir ciddi rahatsızlıktan etkilenmenizi de önleyecektir.

Hayatın her alanında daha dikkatli olmalısın. Bu yıl sağlığınıza ve zindeliğinize yardımcı olabileceğinden, dürüst bir diyet sürdürün.

Eğitim

Tüm Öğrencilerin, belirlenmiş amaçları üzerinde çok çalışmaya devam etmeleri gerekebilir. Sosyalleşmek veya çeşitli diğer etkinliklere dalmak yerine tamamen akademisyenlere odaklanmak zorunludur.

Bu nedenle, çalışmalarınızdan biraz zaman ayırın, ancak bu noktayı kişiliğinizi geliştirmek veya hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı geliştirmek için kullanmaya çalışın.

Ayrıca, akademisyenler ve ders dışı etkinlikler arasında bir süreyi akıllıca yönetmeniz tavsiye edilir. Örneğin, bir grup sırasında çalışmamaya çalışın, çünkü çalışmalar da engellenebilir ve zaman soğukkanlılık ve sohbet etmek için harcanabilir.

Bunun yerine, daha fazla odaklanacağınız ve hatta müfredatınızı daha hızlı tamamlayacağınız için kendi başınıza çalışmayı deneyin.

Yıl, çaba harcayan ve her bir dönüm noktasını aşmaya karar veren herkesi de ödüllendiriyor olabilir.

“Öğrenmek, zihnin asla tüketmediği, asla korkmadığı ve asla pişmanlık duymadığı tek şeydir.” – Leonardo Leonardo, mucit ve bilgin.”

Yatırım

Yatırımlar çoğunuz tarafından yeniden gözden geçirilebilir. Ancak bu, geçmişteki varlıklarını yatırımlarını yenilemek için kullanmak zorunda kalanlar için bir yıl olabilir.

Bu nedenle, bu, para yönetiminizi tamamen akıllı hale getirmenize neden olabilir. Tek tavsiye spekülatif yatırımlardan uzak durmaktır. Ne yazık ki, bu yıl size pek yardımcı olamayacak.

Varlıklar ve ne kadar yatırım yapmanız gerektiği hakkında şeffaf bir fikir edinmenize yardımcı olacak, basitçe oluşturduğunuz bütçeye yatırımları dahil edin.

Evlilik hayatı

Bu sefer Yengeç yerlileri için o kadar güzel ki, ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımayı gerektiriyorlarsa evlenmeyi bile düşünecekler.

Evlilik ayrıca, birbirleriyle çıkan yerliler için kartlarda. Ama tabii ki ailen ve sislerin de sana destek olur.

Ancak anne babanız tarafından herhangi bir itiraz olursa umudunuzu kaybetmeyin çünkü çabalarınızda ısrarcı olmanız ve sevginiz için savaşmaya devam etmeniz gerekiyor.

Anne babanız size her şeyin en iyisini diler. Ancak, onları ikna ederseniz ve bunun genellikle sizin gerçek aşkınız olduğunu ve kiminle evlenmeye teşvik etmek istediğinizi bilmelerine izin verirseniz, anlayacaklar ve gardlarını düşüreceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status