Yengeç Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da yengeç burcunu neler bekliyor? Yengeç burcunda bu yıl unutulmaz bir yıl olacaktır. Satürn, Jüpiter ve Gölge gezegenlerinin (Rahu ve Ketu) geçişi yıl boyunca elverişli pozisyonlarda ilerlemektedir. Bu gerçekten de yıl boyunca size harika şanslar sunacaktır. Yavaşça olgunlaşma ve farkındalık sürecine gireceksin. Geri dönüşünüz, önceki planlarınız ve performanslarınızla ilgili olarak dikkat çekecek. Bu yıl bilgi ve zenginlik kazanmayı bekleyebilirsiniz. Beklentilerinizi yerine getirmek göz korkutucu bir görev olacaktır.

2019 yılında yengeç burcu bazı değişimler hedeflerinizi değiştirir. Hayatınız boyunca Satürn’ün mevcudiyetinden dolayı tüm yıl boyunca normalden daha yüksek bir sorumluluk seviyesi vardır. Bazıları işyerinde daha yüksek bir pozisyon alabiliyor, bazıları uzun vadeli bir amaca yönelik çaba gösterecek, bazıları da yılın ana hedefi olarak aile üyeleri için görev ve yükümlülükleri taşıyor olabilir ve bazılarınız sağlığınız aracılığıyla diyetle ilgili dersleri öğrenecekler. Yine de hepiniz, 2019 Mart ayının başına kadar hayatınızın bir miktar gecikme ile yakalandığını ve beslendiğini hissedebilirsiniz. Mart ayından Eylül ayına kadar kendinizi geliştirmeye çalışırken geleceğe de önemli yatırım yapıyor olacaksınız.

Yengeç Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2019 yılı, kariyeriniz ve profesyonel gelişiminiz için elverişli görünmektedir. Çalışmanızı doğru bir şekilde gerçekleştirir ve aynı şekilde kredi kazanırsınız. Mayıs 2019 ile Kasım 2019 arasında kariyer ilerlemeniz, yeni iş kapsamı kurmanız, yeni müşterilerle yeni sözleşmeler imzalamanız vb. için size elverişli olacaktır. Rahu’nun varlığı birkaç ay boyunca karışık sonuçlar verebilir. Sakin olun ve Mart ayının 3.haftasına kadar elverişsiz sonuçlara hazır olun.

Bu yıl, mali durumunuz normal olabilir. Ocak ve Şubat ayları boyunca biraz emin olamayabilirsiniz. İşletmenizi yenilemek istiyorsanız, finans konusunda endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, çok yönlü bir pazar tahmincisinin yardımıyla hisselere yatırım yaparken ve yatırım yaparken dikkatli olmanız gerekir. Bilinen veya bilinmeyen kaynaklardan Mart 2019’a kadar borç para vermeyin veya ödünç vermeyin. Borçlarınız varsa, bunları taksitlere yatırmayı deneyin.

Yengeç Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Eğitimi tamamlamaya çalışan öğrenciler ve hevesli gençlerin tamamen çalışmalara konsantre olmaları tavsiye edilir. Bu, sınavda iyi notlar almanıza yardımcı olacaktır. Rekabetçi sınavlara katılan ergenlik çağındaki gençlerin, sınavlara hazırlanmaya ve zaman geçirdiklerinde çabalarına devam etmeleri tavsiye edilir.

Yengeç Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu sene sağlık durumunuz iyi olacak. Uzun süreli sorunlardan muzdarip insanlar tedavi bulacaklardır. Acı ve ıstırabınızın üstesinden gelmek için iyi bir tedavi alacaksınız. Uzun bir süredir sizi üzen önemli bir sorun, önümüzdeki günlerde hafif ve refah içerisinde hissetmenize yardımcı olacak. İyileştirici terapi, müzik ve sanatsal biçim biçiminde en iyi sonuçları sunacaktır. Alt karın ve kalça bağlayan eklemlerle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Mayıs 2019 ile Ağustos 2019 arasındaki dönem sağlığınız üzerinde karışık etki yaratabilir. Ağrınız veya rahatsızlığınız varsa doktora başvurmaktan çekinmeyin.

Yengeç Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl, sevdikleriniz için elverişli olacak. İlk birkaç ayın dışında, ilişkiniz düzgün bir şekilde devam eder. Eşinizle çeşitli konular hakkında ayrıntılı ve açık bir sohbetten keyif alacaksınız. Bekarlar için yeni aşk şansı var. İlişkinizi evliliğe götürebilirsiniz. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan yeterli desteği alacaksınız. Genel olarak, harika bir zaman olabilir.

Hayatınızdaki birçok kalp kırgınlığı bu yıl bir şekilde sona erebilir, bu Mayıs’tan Temmuz’a aşk hayatında herhangi bir değişiklik için şanslı bir zaman. Bazı insanların sizin için iyi olmadığını anlayıp yolları ayırabilir ve bazıları ile ilerlemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ağustos ve Eylül pek çok yönden şanslı olabilir, sevgi ve aşk fırsatı hayatınıza girebilir.

Yengeç Burcu Ocak 2019 Yorumu

Çevrenizde bir sürü şey oluyor, bu da muhtemelen dünyanın ağırlığını omuzlarınızda hissettiriyor. Evrenin çöp toplayıcısı olamazsın. Çevrenizde meydana gelen şeyler için suçluluktan kurtulmayı veya işler tükenmediğinde başkalarını suçlamayı bırak! Yukarı tarafta, negatifte kalırken, aynı zamanda bir kariyer sahibi olacaksınız. Eskileri bırakıp yeni bilgilere açık olabilirsiniz. Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Yengeç Burcu Şubat 2019 Yorumu

Bu ay herkes ayın başından sonuna kadar kendini sabırlı ve kapalı tutacaktır. Kendinizi daha iyi hissettirmek için hobileriniz ile ilgilenerek neşelenmeyi deneyebilirsiniz. Ama bu, neye dahil olduğuna bağlı! Sevgililer Günü’nün ardından işler toplanmaya başlayacak. Ayın sonu, yeni bir işe başvurmak veya yeni biriyle bir plan yapmak için en uygun zamandır. O zaman insanlar sizi bir değişiklik için büyüleyici bulacaklar!

Yengeç Burcu Mart 2019 Yorumu

Daha iyi motive olmak için biraz sessiz zaman geçirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Eğer bunu yapabilirsen, yeni fikirler edinebilirsin. Bu ay sakin olmalı ve sizi strese sokan ne varsa bundan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi halde, bazılarınız komşularınızla ve yakınlarınızla çirkin kavgalar geçirebilir.

Yengeç Burcu Nisan 2019 Yorumu

Kişisel hayatında her şey yolundan çıkmış gibi hissedebilirsin. Eğer arkadaşlarınızla aileniz arasında ya da meslek yaşamınız arasında bir seçim yapmak istiyorsanız, acele etmemeli, denge kurmaya çalışmalısınız. Neyse ki, bu ay daha baskın ve iddialı olacaksınız, bu yüzden zorunda kalmanız durumunda tehditlere ve göz korkuya başvurabilirsiniz. Ay sonuna kadar, her şey sorunsuz bir şekilde çalışacak ve her şey yolunuza gidecek.

Yengeç Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay daha sinirli ve gergin bir şekilde aya başlayabilirsiniz. Bu ay aslında şanslı çizgi hala devam ediyor, özellikle de kariyeriniz söz konusuysa. Bu süre zarfında sizden daha büyük bir kimseden veya otorite sahibi birinden faydalanabilirsiniz. Muhtemelen ay ortası civarında, normalden daha organize olursunuz. Yani, tüm çekmecelerinizi ve dolaplarınızı temizlemenin dürtüsünü alırsanız, şaşırmayın. Sadece ayın son haftasında geri dönmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haziran 2019 Yorumu

Geçen ay olduğu gibi, bu ay bir gerginlik ile başlıyor! İyi haberler alabilirsin. Aslında, iyi bir birikim yapma şansın olabilir. Ancak kafa karışıklığı da olacak. Kariyer alanında şansın açık olabilir. İş ve eğitim konusunda fırsatlar çıkabilir.

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Neşeli, esprili olacak ve bazı hayati hedeflerle ilerleme kaydedebileceksiniz. Son zamanlarda, her harekete geçtiğinizde, sanki bir tuğla duvara çarparak sanki hissediyor olabilirsiniz. Bir şeyler değişmeli; deneyimli bir kişiden bazı şaşırtıcı yardım alabilirsiniz. Bazılarınız da odaklanıp çalışabileceksiniz. Sonuç olarak, işlerin sizin yararınıza olacak şekilde iyi bir şansı vardır.

Yengeç Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Hayatınızın emelleri ile ilerlemeniz mümkün olabilir, hatta bazı beklenmedik yardımlar alabilirsiniz. Hayatında bir erkek ya da öğretmen konumunda biri görünebilir. Eğer otorite figürleri için bir “şey” varsa, bu sizin küçük dualarınızın cevabı olabilir. Görünümünüzü değiştirmek istiyor gibi hissedebilirsiniz, ancak dikkatli olun — bir kişinin moda ifadesi başka bir kişinin ucube şovudur. Ve işler bu ay yolunuza gitmezse, her zaman başka bir şans çıkabilir.

Yengeç Burcu Eylül 2019 Yorumu

Dinamik ve açık sözlü olursunuz ve düşüncelerinizi (veya diğer kişilerin düşünceleri ilk başlarda) diğer kişilere kolayca aktarabilir, ikna edebilirsiniz. Kariyer alanında gerçekten iyi bir pozisyonda olacaksınız. Başlamak için, kolay bir zaman çözme problemleri yaşıyor olmalısınız. Bundan sonra, çok şey başarmanıza yardımcı olacak çok fazla kararlılığa sahip olacaksınız. Kazancınızda artış olabilir.

Yengeç Burcu Ekim 2019 Yorumu

Ayın bir kısmı için çok net olmayabilirsiniz. Fikirleriniz yanlış veya yanıltıcı olabilir. Bu uygunsuz düşünceler ağzınıza gelirse, başınız büyük belada demektir. İnsanlar senin çılgın olduğunu düşünecekler ve tartışmalar büyük olasılıkla olacak.

Yengeç Burcu Kasım 2019 Yorumu

Ayın ilk birkaç günü için ana ruh hali değişimlerine bakın, bazılarınız çok fazla baskı altında olabilir. Kendinizi kontrol altında tutmaya çalışın veya gerginliğin altında çatlayabilir ve yanlış kişiyi kızdırabilirsiniz. Ayın ortasından sonuna doğru yine iyi bir ruh halinde olacaksın. Geri dönmek ve arkadaşlarınla ve ailenle hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsin. Ay sonuna kadar bazılarınız sevimli ve neşeli olacaksınız.

Yengeç Burcu Aralık 2019 Yorumu

Ay, çoğunuz için harika başlar. Sen karizmatik, iddialı ve çekici olacaksın. Bazılarınız da açık ve net konuşulacak. Önemli kariyer fırsatları sizin tarafınızdan geliyor olabilir, ancak hayatınızdaki diğer her şeyi aşırı kurcalıyor veya görmezden geliyorsanız bu bir sorun olabilir. Sevdiklerinizle biraz zaman geçirmeye çalışın. Ve tartışmalar ortaya çıktığında, uzlaşma sağlayın.

YORUMLAR

  1. LEYLA dedi ki:

    merhaba burç yorumları aylardır yazmıyor neden sürekli kopukluk oluyor ? bu yorumları yapan başka yerde yayınlıyor ise ya da iletişim adresi email ya da başka site waRSA LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

  2. Burak dedi ki:

    Bende bir yengeç burcu erkeğiyim, özelliklerimi tam olarak anlatmışsınız sitenizde, ayrıca çok güzel teşekkür ederim.

DMCA.com Protection Status