Yengeç Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de yengeç burcunu neler bekliyor? Yengeç burcunda bu yıl gelişim ve maddi kazanç yılı olduğunu gösteriyor. İkizler burcu içgüdülerini mesleki ve mali ilerlemede kullanarak hedefleri doğrultusunda iyi kararlar alacak. Eşinizle ortak hedefleriniz de gerçekleşebilir. 2018’de yaptığınız her şeyde daha yüksek bir enerji seviyesine sahip olacaksınız ve çalışma isteğiniz da artacak. Hırs ve cesaret yüksek olacak. Öz güven yüksekliğinin yanı sıra saldırganlık ve bencillik gibi duygulardan kaçınmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı daha sakin bir tutum izlemenizde fayda var.

2018 yılında bir yükselme olacaktır. Bu yıl aynı zamanda, yeni ev, mücevher, saat veya araba gibi istediğin şeyleri alacağın bir yıl olacak. 2018 yılı aynı zamanda heyecan verici aşamalar kat etmenizi sağlayacak. Macera içeren olaylar ve etkinliklere katılabilirsiniz. Bazen çılgın yanınız ortaya çıkıyor olacak. Bu durum bazen sizi zora sokabilir. Bu konuların birleşimi sizi çok hareketli bir döneme götürebilir, ancak bazı yanlış ya da ego temelli kararlar da verebilirsiniz. Dolayısıyla, güvendiğiniz birinin size iyi danışmanlık yapması 2018’de çok önemli olacaktır.

Yengeç Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2018 yılında çalışmaların yüksek öncelikli olmaya devam ediyor. İş hayatınız önceliğiniz olacak ve başarılı işler yapacaksınız. Çalışma ortamınızda son derece agresif olabilirsiniz. Ancak bu yıl sorumluluklarınızı rahatça yerine getireceksiniz. Disiplinli çalıştığınız takdirde iş hayatında önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Rekabet ortamının üstesinden de biraz agresif olsanız da kolayca gelebileceksiniz. Bu agresif ve zorlu çalışma ortamı bir süre sonra yerini başarılara bırakacak. İş yerinde bir ilerleme aşaması sürüyor ve Ekim 2018‘e kadar devam edecektir. Kazançların çoğunda, yeni müşterilerinizin yanı sıra iletişim gücünüzün ve bağlantıların artması söz konusudur.

Yengeç burcu bu yıl iş ve eğitim hayatında aileden destek görecek. Gayrimenkul veya sabit gelirlerde artış olabilir. Ortaklıktan ziyade kendi işinizi yapmanız daha iyi sonuçlar verecek. Ortaklıklar, bu yıl çoğunlukla sorunlar ve görüş ayrılıklarına neden olacak. 2018 yılının ortasında kariyerinizde biraz zorlu bir dönemin ortaya çıkacağını öngörmektedir. Büyümenin ve ilerlemenin artması nedeniyle, ortak projelerde ve ortaklıklarda karşılıklı egonun artabileceğini göreceksiniz. Ego savaşları 27 Haziran ve 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında aşırı olabilir. Bu süre içinde ortak çalışmalarda tartışmalar ve radikal kararlardan kaçınmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

2018 yılı aşk ve evliliklerde pek de toz pembe olmayacak. Romantizmle ilgili beklentiler karşılık bulmayabilir ve arada ilişkilerde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Partnerinizden beklentilerinizin karşılığını almakta zorlanacaksınız. Sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sevdiğiniz insanı bazen haksız yere yargılamaktan kaçının ve ön yargılı olmayın. İlişkilerde bu yıl beklentileri düşürmek ve ilişki beklemek yerine kendiniz mutlu bir ilişki kurmak için çaba göstermeye odaklanırsanız faydalı olacaktır.  Ekim 2018‘den sonra yeni bir aşk ilişkisi ortaya çıkabilir. Evlilikte Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca zorlu bir dönem olabilir. Oluşacak olayları göz önüne alarak, bu dönemde aceleci veya sert adımlardan kaçınmak iyi olur. Çoğu zaman, ilişkiyi bozabilecek konular, Haziran ve Eylül 2018 arasında daha yüksek iş baskısı ile ilgisi olabilir. İş hayatı ve aşk hayatını dengede tutmak zor olacak.

Genel olarak, 2018 yılında kişisel hayat ve manevi konularda ilerleme olacak. Kariyer alanında ilerlemek için çok güzel fırsatlar sunulabilir ve motivasyonunuz daha iyi işler başarmanızı sağlayabilir. Ancak ego yüzünden bazı gerginlikler de söz konusudur. Mali ve profesyonel ilerleme bu yıl olağanüstü olacak. Ekim 2018’den sonra yeni fikirler ve büyüme hızlanabilir. Mayıs ve Ağustos 2018 tarihleri arasında sağlık konusunda dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak ayında sizin için rekabette yükseliş gösteriyor. Becerilerinizde bir artış olması başkalarını da iyi yönde etkileyebilir. Çalışma hayatında tartışmalardan uzak durmalısınız. Vücudunuzu dinlendirin, fazla yormayın ve gerektiğinde dinlenmeye zaman ayırın. Ruh eşiniz ani ruhsal değişiklikler yaşayabilir. Kibirlilik veya ego yüzünden ilişkinizde sorun çıkabilir. Ancak partnerinizle ego sorunları geçici olacak. İş ortaklarınız maddi avantajlar kazanabilirler. Seyahat etmek sizin için önemli olabilir. Ticaretiniz veya işletmeniz, ilerleme yolunda olacak. Eşinizin de kazancı artabilir.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat ayında hayat arkadaşınızla ilişkinizde sorunlar ortadan kalkıyor. Eşiniz kariyer veya finans alanında iyileşme yaşayabilir. Bu, onların mizacını size doğru kısa bir süre için değiştirebilir. İşletme gayretleri kazançlı çıkabilir. İş ortakları, fırsatları işletmeniz için maddi kazançlar haline dönüştürebilir. İş alanındaki ilerleme olasılığı yüksektir. Para kazancı beklentiler altında olabilir. Bu doğrultuda, birikimlerinizi titizlikle yönetmelisiniz.

Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayında bir anda başarı yakalama şansınız var. Para kazancı ve birikimlerde bir artış olabilir. Birkaç engel olmasına rağmen nakit akışı bu dönemde iyi olacak. Manevi duygular artacak. Anlamlı manevi öğrenmeler de mümkündür. Güneş size bu ay görevleri bağımsız ve akıllıca yürütme gücünü verebilir.

Yengeç Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayında maneviyat önem kazanıyor ve iç huzur artıyor. Din, manevi öğrenim ve kutsal yolculuklara yönelebilirsiniz. Şans, özellikle kariyer önceliğinde sizin lehinize olabilir. Güneş’in zarafeti size güç ve bilgi verecek. Yakın gelecekte bir büyüme olacağı için sabit mevcut işlerinizi devam ettirmeniz daha iyi olacak. Ev hayatında bir takım problemlerle uğraşacaksınız. Aile büyüklerinin mal mülkleri hane içinde anlaşmazlık kaynağı olabilir.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayı yengeç burçları için son derece umut verici bir ay olacak. Mali kazancın artmasıyla bolluk bereket olacak. İş yerinde ek çabalar beraberinde güzel sonuçlar getirebilir. Profesyonel cepheden zenginleşme olacak. Sosyal çevreden iyilik göreceksiniz. Birikimler hızla artabilir, şaşırtıcı derecede kazanç yükselebilir, maaş artabilir ve ücret artışı öngörülüyor. Ev hayatı dengesiz kalabilir ve daha fazla dikkat gerekebilir. Aile içinde sorunları çözmek size düşebilir.

Yengeç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayı yengeçler için pasif bir ay olacak. Para ile ilgili konularda, mali kayıplar olabilir. Bununla birlikte, iş gezileri olacak. Mali durum ile ilgili küçük dezavantajlarla karşı karşıya kalabilir, birikimlerinizde azalma olabilir. Hayır işleri ile uğraşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte olmak stres seviyenizi hafifletecektir.

Yengeç Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz ayında çabalarınızın her birinden en iyi sonucu alacaksınız. Para ile ilgili kazançlar muhtemelen yeni girişimlerden gelecek. Bununla birlikte, sağlığınızda ek bir bakıma ihtiyaç duyulabilir. Cilt hastalıkları ya da mevsimsel ateş gibi hastalıklar sizi rahatsız edebilir. Bu ayda dikkatli olun ve sağlığınıza özen gösterin. İyileşmek için sağlık harcamaları yapmanız gerekebilir. Genel olarak, hayat bu ay boyunca yavaş bir hızda hareket edecek. İşleri kontrol altında tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayı sakin geçecek. İstikrarlı bir büyüme, sağlığınızın iyileşmesi ve az miktar para kaybı olabilir. Finansal kazançlar iyi, ancak sabır ve sürekli çaba gerekiyor. Enerjinizde bir artış olabilir, bu da daha fazla kazanç elde etmenize izin verebilir. Zenginlik, hayatın her alanında olacak. Sosyal statü gelişebilir ve maaş zammı muhtemel olabilir. Çalışma ortamında pozitif bir hava var.

Yengeç Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül ayında cesaret artıyor. Zenginlik de artıyor olacak, sadece siz değil, ailenizde de zenginlik olacak. İş hayatında başarılar olasıdır ve bu dönemde ruhsal yönden de kendinizi iyi motive edeceksiniz. Mali olarak, statü güçlü kalabilir ve kararlarınıza saygı duyulur. Çevrenizdeki destek ve heyecandan dolayı maddi başarılar elde etmek kolay olacak. Kariyer hedefleri umut vericidir.

Yengeç Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayı boyunca güçlü bir kişilik sergileyeceksiniz. Bu dönemde ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bu ay kısa yolculuklar sizin için önem kazanacak. Daha yüksek enerjiye olabilirsiniz. Çevrenize güven vereceksiniz. İşinizde saygın bir statüye sahip olacaksınız ve iş yeri pozisyonunuz ilerleme görebilir. Benzer şekilde, iş arkadaşlarınızla kıskançlığa neden olabilecek inanılmaz uzmanlık nitelikleri geliştirme eğilimindesiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım ayı sizin için canlılık belirtileri gösteriyor. İş yerinizde büyümek olasılığınız daha yüksektir. Ününüzde yükseliş ve tanınma fırsatları olabilir. Stresinizi azaltmalı, iş yerinde herhangi bir kavgadan kaçınmalısınız. Çalışan bireyler için iyi mali karlar görülebilir. Yeni projeler ekstra kazançlar sağlayabilir. Arkadaş çevreniz genişleyebilir ve sosyal ağınız bu ay daha güçlü olabilir. Yüksek öğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarında fırsatlar olacak.

Yengeç Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık ayında iş hayatınız son derece olumlu geçecek. İş sahipleri maddi menfaatler görebilir. İş yerinde ilerleme de olacak. Yeni arayışlara girmek olumlu sonuçlar doğurabilir. Düşmanlarınız, sizi kıskanarak başarılarınızı engellemeye çalışabilir. Mevsimsel rahatsızlıklar nedeniyle sağlık sorunları olabilir. Bu süre zarfında herhangi bir hukuki meseleye karışmamak gerekir. Sağlıkla ilgili masraflar olabilir. Huzur dolu bir yaşama yönelik iş yerinde anlamsız tartışmalara girmemelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status