Kahve Falında Yelkenli Görmek

Falda yelkenli görmek, deniz aşırı bir yere yolculuk yapmak ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Başka bir yere giderek bir süre kendinize zaman ayırabilirsiniz. tatil planı lan kimselerin tatilleri çok güzel geçer. Çok yoğun tempoda çalışan ve kendine zaman ayıramayan kimseler de kısa süreliğine de olsa bir tatil imkanı yakalayabilirler. Çeşitli sebepler ile gidilecek deniz aşırı yerde mutluluklar artar ve yeni insanlar hayatınıza girebilir. Bekar olan biri ise kalbini bu yolculukta başka birine kaptırabilir. Uzak mesafe bir aşk başlayabilir.

Kahve falında yelkenli görmek, aynı zamanda mesleğinizde zirveye ulaşmaya ve maddi güce de yorumlanır. Mesleğinizde kazancınız artabilir ve terfi gelebilir. Kendi işini yapanların işlerini büyütme fırsatı ellerine geçebilir. Sosyal statü artar ve maddi yönden kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Kahve Falında Yelkenli Gemi Görmek

Bekar olan biri için mutlu bir aşka yelken açmak ve daha önce hiç yaşamadığı mutluluğu huzuru yaşamaya yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kişi ile rüya gibi bir birlikteliğiniz olabilir ve evlilik kararı alınabilir. Aynı zamanda yıldırım nikahı da kıyılabilir. Eğer evli olan birinin falında bu sembol çıkarsa eşi ile birlikte romantik bir seyahate çıkacağının habercisidir. Eşiniz ile aranızdaki romantizm artabilir ve birlikte daha çok zaman geçirebilirsiniz.

Kahve tabağında yelkenlinin anlamı, zenginliğe ve rahat erişmeye yorumlanır. Ailenizin de maddi durumun daha iyi olabilir. Elinize geçecek olan bir fırsat sayesinde şansınız açılır. Bekar olan biri maddi durumu daha iyi olan biri ile evlenebilir, evlilik hayatında huzur ve konforunuz daimi olur.

Kahve falında yelkenli ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status