Yay Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında yay burcu için çalışma hayatında hırslı ve azimli olabilir, iyi bir büyüme yaşayacak ve onur alacaksınız. Dini şeylere yönelebilir ve hac merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Bazı önemli işleri tamamlamanız için uzun bir yolculuğa veya yabancı turlara katılabilirsiniz. Sürekli bir finansal büyüme olacaktır. Sosyal ünün artacak ve insanlar önemli konularda tavsiyelerinizi arayacaklar. Korkusuz olabilirsiniz ve yüksek inancınız tüm çabalarınızda başarılı olabilir. Sözlerin asla kimseyi incitmeyecek veya kırmayacak. Arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kuracak ve harika bir zaman geçireceksiniz. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak.

Temmuz’da yay burçları endişelerinizi giderebilir ve bir yaşam problemi ya da sizin için önemli olan durum hakkında daha fazla netlik kazanabilirsiniz. Şimdi size birçok güzel şey yapmak ve kendinizle mutlu olmak için şans ve fırsat verilecektir. Hareketlerinizde dürüstlüğü, kibarlık ve tevazuyu korumak önemlidir.

Temmuz ayında, bugüne kadar sorunlu olmayan kişisel veya mesleki ilişkileriniz önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Aşırı duyarlılık veya kıskançlık belirtilerine dikkat edin. Bu ay, evlerinde bir etkinlik hakkında arkadaşlarınız veya komşularınızla bir toplantı yapacaksınız. İşinizdeki paradan sorumluysanız, hatalar, dolandırıcılık gibi nedenlerle istenmeyen bir durumun oluşmasına izin vermemeye dikkat edin.

Bu ay, finansal bir sorunu çözmek veya tek bir ödemeyi tamamlamak için iyi bir ay olacaktır. Bu ay boyunca, iş yerinizdeki pozisyonunuzu birleştirebilirsiniz. Size kaçırılmış bir şans veya fikir edinme fırsatı verilecektir. Yeni tanışacağınız bir kişi tarafından akraba veya arkadaş çevresindeki bir toplantıya davet edileceksiniz. Birçoğunuz yeni bir evcil hayvan edinebilir.

Temmuz ayında evinizde yeni bir satın alma söz konusu olabilir. Eksik olan eşyaları tamamlayabilirsiniz. Bir kadından para almak üzeresiniz ya da bir kadın ile finansal ilişkilerde olumlu bir gelişme yaşayacaksınız. Bu ay kadınlar ile ilgili çalışmalar için iyi olacak.

Yay Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatında verdiğiniz sözlerde ve çalışmalarınızda netlik kazanacak ve eşinizin ihtiyaçlarını karşılamaya saygı göstereceksiniz. Aşıklar keyifli bir zaman geçirir ve çiftler rahatlama ve zihinsel barış için neşeli bir yolculuğa çıkmayı planlayabilir. Birlikte tatil yaparak güzel anılar biriktirebilirsiniz. Söz veya nişan da söz konusu olabilir.

Yay Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, geçmiş sorunlarınızı büyük çabalarla temizleyebileceksiniz. Mali ihtiyaçlarınız sürekli çabalarla karşılanabilir. Yeni yatırımlar yapabilirsin. Lüks şeyler için harcayabileceğiniz gibi, harcamalarınızı en aza indirmeye çalışmalısınız. Bu ay işinizde yeteneğinizi kanıtlamak için iyi fırsatlar elde edebilirsiniz, ancak unutkanlığınız nedeniyle bunlardan azını kaybedebilirsiniz. Sabırlı olmanız ve aceleci kararlar vermekten kaçınmanız gerekir. İşsiz kişiler çabalarında başarılı olabilirler. İş yerinize ulaşmada dakik olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status