Yay Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında yay burcu aile, hayatın duygusal yönleri ile mesleki hedeflerin üzerinde yoğunlaşacak. Ailenizle daha fazla zaman geçirebilir ve ev hayatı ile ilgilenebilirsiniz. Parasal yönden ve kişisel mutluluk da söz konusu olacak. 10 Şubat günü Venüs balık burcuna giriyor. Bu nedenle evde veya en çok rahat ettiğiniz yerlerde veya ailenizle veya duygusal olarak size destek olan insanlarla daha fazla vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında duygusal bir bağ ile sevdiğiniz insana daha çok bağlanabilirsiniz. Bekarsanız, sizi duygusal olarak anlayan birini bulmaya odaklanabilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, eşinizle olan duygusal bağlarınızı güçlendirebilir ve ilişkinin temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz.

17 Şubat‘ta Merkür balık burcuna giriyor ve 18 Şubat‘ta Güneş balık burcuna geçiş yapıyor. Bu yönden duygusal olarak desteklendiğini hissettiğinizde daha iyi işler ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak ifade etmeyi daha kolay bulabilir ve başkalarıyla hissettiğiniz şeyleri daha fazla paylaşabilirsiniz. Karşı tarafın duygularını daha kolay anlayabilir ve söylediklerinden bağımsız olarak insanın ne demek istediğini hissedebilirsiniz. Hayatınızın temelini güçlendirmeye çalışabilir ve yaklaşık altı ayda tamamlayacak projeleri baştan aşağı gözden geçirebilirsiniz.

15 Şubat‘ta kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu nedenle yeni fikirlerinize ve kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Sahip olduğunuz fikirleri sıralayabilir ve en çok heyecanlandıklarınızdan başlayabilirsiniz. Başkalarına karşı daha çekici olabilirsiniz, kendinizi meşgul halde tutun ve programınıza uyun. Sosyal topluluğunuzda daha aktif olabilirsiniz, sahip olduğunuz bilgileri paylaşabilir ve aklınızdakilerin çoğunu paylaşabilirsiniz. Zihninizi daha fazla kullanabilir, öğrenmek, yazmak veya öğretmek için zaman ayırabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz son derece yüksek olacak. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Yay Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yay burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 18 Şubat , 19 Şubat ve 20 Şubat olacak. Aşk ve romantizm konusunda son derece ihtiyatlı olacaksın. Agresif duruşunuzdan dolayı eşinizle olan ilişkiniz gerginleşecektir. Bekar olanlar ise bu ay yeni bir ilişkiye açık olacaklar.

Yay Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yay burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 11 Şubat, 12 Şubat ve 13 Şubat olacak. Bu ayın kariyerinin arka planda olacağını öngörüyor. İstihdam arıyorsanız, iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Para kazanma arayışınızda sosyal kişileriniz ve kuruluşlarınız tarafından destekleneceksiniz. Satın alma işlemlerinde dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status