Yay Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Yay Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında yay burcu, Yay burcu insanları bu ayı iyi bulacaklar çünkü Venüs Ay burcundan geçerken eğitimleri, aileleri, aşk hayatları ve para konularında şanslı olacaklar çünkü şans şimdi onların lehine olacak. Bu ay fiziksel görünümünüzü ve kişiliğinizi iyileştirmekle ilgili olacak. Ayrıca Merkür Güneş ve Jüpiter ile birlikte olacağı için zihninizde netlik ve keskinlik olacak. Bu dev gezegenler, evdeki yaşlıların tavsiyelerini ve ayrıca bilgelerin ve azizlerin öğretilerini düşünmenize yardımcı olacak. Bir insan olarak büyümenize yardım edebilecek, manevi olanlarla bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.

Aşk İlişkisi: Aşk artık iş ortamında veya arkadaş çevrenizde size gelebilir. İdeal partnerinizi bulmak için başkalarına açılmak istiyorsunuz. Venüs sizi iyi gösterebilir ve ihtiyacınız olan ilgiyi size verebilir. Sözleriniz şiirsel, romantik ve olgun olacak ve bu, kendiniz için doğru partneri bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu ay parlayacaksın.

Finans: Mars 5. evde olduğundan para ve finans üzerinde kontrol sahibi olacağından, gelen para bu ay sizin için doğru yönde olacak; bu eski araçları veya mülkleri bile içerebilir. Çocuklarınıza hediye, oyuncak ve elektronik eşya satın almanızı isteyecekleri için bir şeyler satın alacaksınız. Eşiniz harcamalarınızı bilmek isteyebilir ve dürüstlüğünüz eşiniz ve çocuklarla ilişkinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır. Onlara hediyeler alacaksınız.

Kariyer: Bu ay kariyerinizde ve tüm meselelerinizde profesyonel olarak çok çalışacaksınız. Sıkı çalışmanız için kolayca tanındığınızı ve ödüllendirildiğinizi göreceksiniz. Kıdemlileriniz size maaş ve iş durumunuzdaki artışı verecek ve bu da sizi rahatlatacaktır. Eylemlerinize ve sözlerinize bağlılık, işte iyi şeylere ve işte başarıya yol açabilir.

Bakınız: Yay 2021 Yorumu

İş: Ortaklık işi bu ay sizin için harika olacak. Gelecekteki iş ortaklarınızla evinizde onları size tanıtacak yaşlılar aracılığıyla tanışabilirsiniz. Yaşlı bir kişiyle konuşmanın potansiyel bir iş büyümesine yol açtığını fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, gelecekteki sorunları önlemek için herhangi bir şeyi imzalamadan önce tüm belgeleri dikkatlice okuyun.

Profesyoneller: Yay burcu uzmanları doğaları gereği çok özverili, yetenekli ve ne yaparlarsa yapsınlar çok zekidir. İş arkadaşlarınız size ilham kaynağı olarak bakıyorlar ve sizi övüyorlar. Artık bir lider olacaksın ve herkes seni sevecek.

Sağlık: Sağlığınız şimdi eskisinden daha iyi olabilir, ancak tıbbi bir kontrole ihtiyacınız olabilir. Baharatlı ve yağlı yiyecekler yemek kan kolesterolünüzü ve şeker seviyenizi yükselteceğinden, kolesterolünüzü ve kan basıncınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Egzersiz yapmaya ve meditasyon yapmaya çalışın. Sağlıklı ye. Meditasyon ve manevi kitaplar okumak sizi mevcut stresten kurtaracaktır.

Eğitim: Öğrenciler, çabalarının öğretmenler tarafından takdir edildiği güzel bir ay geçirecekler. Merkür Güneş ve Jüpiter ile birlikte olacağı için kitaplardaki ayrıntıları ezberlemekte iyi olabilirler ve her türlü sorunun cevabını hatırlayabilirler. Üniversitede olduğu kadar okulda olan öğrenciler de büyüklerini dinleyerek faydalanabilirler. Bu onları şanslı yapabilir ve sınavları kolayca temizleyebilirler. Meditasyondan, tapınaklara giderek ve dua ederek fayda sağlayabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status