Yay Burcu Ocak 2019 Aylık Yorumu

2019 yılının Ocak ayında yay burcu aile içi meseleler gündeminde olabilir. Ocak ayında önceden hazırlanmış hedef ve planlarınız olacak. Bu ayki ana görevlerinden biri yaşadığın yer ya da sahip olduğun mülkle ilgili olacak. Bu görevin gelişimi ve başarısı büyük ölçüde bir kadının işbirliğine veya kararına bağlı olacaktır. Beklenmeyen zorluklar ortaya çıkacağından Ocak, bir gezi planlayıp planlamadığınızı tahmin etmek için zor bir ay olacaktır. Sizin hatalarınız veya başkalarının eylemlerine aşırı inançlarınızdan kaynaklanacaklar. Ocak ayında, akrabalarınızın yakınından, hastanede tedaviyi içermeyecek sağlıkla ilgili endişeleriniz olacak. Bazı aile sorunlarının ortaya çıkmasına rağmen, çözüm ve uyumlarını çabucak bulacaklar.

Bu ay bazılarınız yeni bir ev satın almak, yeni bir eve taşınmak, sahip olduğunuz bir mülkü satmak ve daha fazlası gibi bir evi değiştirmek hakkında daha ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Ocak ayında bazılarınız için kalıtsal bir mülk veya akrabaların bir mülkü ile ilgili taahhütler olacak. Bazı insanların hayatınızda zorluk yaratma veya sizi rahatsız edici durumlara sokma girişimleri başarısız olacaktır. Zaten bu kadar saçma sapan girişimlerle birinin zorlukla yok edebileceği bir itibar yaratmayı başardınız.

Ocak’ta yay burçları tanıdığınız bir adamın hayatındaki bir olayla ya da diğer yaşam dramlarıyla ilgili hoş olmayan bir deneyim yaşadığını bildirir. Bu ay, Yay kadınları işten veya bir kurumdan ek kazanç elde edilebilirler. Erkekler uzağa seyahat edecek ya da başka bir yerde yaşamak, başka bir şehirde ya da ülke değiştirmek söz konusu olabilir.

Yay Burcu Ocak 2019 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay kıskançlık gündeminizde olabilir, ilişkiniz varsa sevdiğiniz insan ile ilgili bir takım şüpheleriniz olabilir. Bu şüpheler yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. Evlenmek isteyenler bir süre daha bu planlarını erteleyebilirler. Özellikle evlenecek kişiyi bulmak bu ay zor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status