Yay Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında yay burcu hayatına yön verecek kararları uygulamaya koymaya başlayacak. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte zamanınızı kararlar ve planlarla harcayabilir, sorumluluklarınızı yerine getirdikten sonra kendinize güvenebilirsiniz. Finansal planlarla çalışabilir, bütçenizi değiştirebilir veya mali tavsiye veya bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği geliştirme planları üzerinde çalışabilirsiniz. Bazen kendinize zaman ayırmanız daha iyi olacaktır.

Venüs, 17 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. Zihinsel olarak başkalarıyla iletişim kurmanın keyfini çıkarabilir, başkalarıyla iletişim kanallarını açabilir, başkalarıyla iletişiminizde daha zarif, anlayışlı ve diplomatik olabilirsiniz. Başkaları üzerinde olumlu etki kuracaksınız.

Güneş 19 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. En güçlü olduğunuz düşünceler üzerine odaklanıp onlarla biraz harekete geçmeye çalışabilirsiniz. Fikirleriniz için yeni kısa vadeli planlar oluşturabilir ve daha ilgi çekici olabilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna taşınıyor. Zihinsel enerjiniz geri dönebilir, düşüncelerinizde daha açık olabilirsiniz ve yeni planlar ve fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Daha çok şeyi merak edebilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Mars 26 Ocak‘ta yay burcuna giriyor. Enerjinizi yükseliyor ve duygularınız dalgalanma gösterebilir. Kendiniz için ne istediğinizi, hayatınızın sonraki iki yılı boyunca izlemek istediğiniz yeni yol veya şu anda en çok ne için heyecanlı ve hevesli olduğunuza odaklanabilirsiniz. İlk adımı atmak ve yeni bir yol izlemek için cesarete sahip olabilirsiniz. Hareket etmek ve harekete geçmek için iyi bir zaman olabilir.

Uranüs, 2 Ocak‘ta koç burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Son birkaç aydır aşk ilişkilerindeki değişikliklerle uğraşmış olabilirsin. Artık gerileme sona erdiğine göre, şansınız varken ilişki ve sevdiklerinize olan bağlarınızı geliştirmek ve yaratıcı enerjiden yararlanmak için istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay ile birlikte ele alınması gereken ve bırakılması gereken derin bir konuya odaklanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmeniz, bir dönüşümün doruk noktasını görmeniz veya karşılıklı yarar sağlayan şeyleri bitirmeniz gereken bir şey hakkında araştırma yapabilirsiniz.

15 Ocak‘ta oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Finansal bir fırsat arayabilir, finansal durumunuzu geliştirebilir, hayatınıza daha fazla istikrar ve güven getirebilir veya güveni artırabilirsiniz.

31 Ocak‘ta aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor ve bu 2018 yılının ilk tutulmasıdır. Genişleme ve keşif planlarını sonlandırabilir, hayatınızı genişletmenin doruk noktasını görebilir ve genellikle daha olumlu olabilirsiniz. İnançlarınızı güçlü bir şekilde savunabilir ve inandığınız şey hakkında daha tutkulu olabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Yay Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yay burcu için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatında en iyi günler 22 Ocak ve 23 Ocak olacak. Size zarar verdiğini düşünüyorsanız ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Ya da ilişkinizde ciddi sorunlar yoksa kurtarmak için mücadele edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlik olmanız gerekecek. Bekar olanlar yeni bir aşka hazır olduklarını hissederek, taliplerini değerlendirebilirler.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2018 Yorumu

Yay Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yay burcu için Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyerde en iyi günler 15 Ocak ve 16 Ocak olacak. Bu ay kariyer hayatınızda önemli kararlar alarak artık daha net olacak ve sonuç odaklı hareket edeceksiniz. Kazancınızda düzenli artış olmaya başlayabilir. Bunun yanı sıra iş değişikliği ya da yeni bir iş girişimi söz konusu olması muhtemeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status