Yay Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında yay burcu, bu ayı biraz şanslı bulacaklar. Yay burcu yerlileri aileleri ve mali konularda şanslı olacaklar, ancak para onlar için ertelenecek. Kardeşler ve aile üyeleriyle mali durum ve evle ilgili herhangi bir kavga bu ay çözülebilir, ancak aile üyelerine sert sözler söylememeye dikkat etmeleri gerekir. Evde yaşlılarınız sorunları çözmenize yardımcı olacağından kavga hızlı bir şekilde çözülebilir. Bu ay paranız olacak. Sağlık iyi olabilir, ancak egzersiz yaparak ve sağlıklı yiyecekler yiyerek işleri kontrol altına almak daha iyidir. Öğrenciler iyi performans gösterecekler ve bazı engellere rağmen hayallerini veya beklentilerini düşürmeyecekler.

Aşk İlişkisi: Bu ay aşk size doğal olarak gelebilir ve özel birine aşık olmaktan mutluluk duyacaksınız. Size bir akraba veya bilinen bir arkadaş aracılığıyla gelebilir. Akrabalarınıza size ideal bir eş bulmalarını söyleyebilirsiniz. Bu ay son derece çekici olacaksın. Gezegenler sizi büyüleyici ama aynı zamanda çok olgun yapabilir ve ilişkilerinde dürüst olan birini bulmanızı isterler. Bilge birini aramanızı sağlayacaklar. Bu ay bekarlar evlenebilir ve evli olanlar hamile kalabilir.

Finans: Bu ay, iş alanındaki bağlılığınız ve sıkı çalışmanızla para gelecek. Finansman üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız; yeni bir işletmeye veya hatta eski bir işletmeye yatırım yapabilirsiniz ve eski bir mülk veya eski bir araç satın alıyor olabilirsiniz. Eşiniz harcamalarınızı bilmek isteyebilir ve birlikte büyük bir şey satın almak için yatırım yapmaya karar verebilirsiniz. Karar verme sürecinde, sizinle eşiniz arasında sıralanabilen tartışmalar gelebilir. Gezegenler bu ay uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, bu tüm finansal sorunların çözülmesine neden olabilir.

Kariyer: Bu ay, sıkı çalışmanız ve projelerinizi zamanında tamamlama beceriniz için işte övgü alacaksınız ve konuşma ve iletişim becerileriniz için tanınacak ve ödüllendirileceksiniz. Ancak bir artış veya terfi elde etmek için daha çok çalışmanız gerekir. Kıdemlileriniz, yıl sonunda size maaş ve iş statüsünde bir artış verecektir. Adanmışlık ve kararlılık, işte başarılı olmanızı sağlayabilir ve işinizde mükemmelleşebilirsiniz. Parlayacaksınız, ancak yavaşlamalısınız ve görevlerinizi aceleye getirmemelisiniz.

İş dünyası: İşler bu ay, özellikle ayın ortasından sonra sizin için yavaş ve biraz karışık olabilir. Lojistik ve bazı teknik sorunlar nedeniyle ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmada bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca, iş ortaklarınız sizinle çalışmak isteyip istemediklerine dair bir cevap beklemeye devam edebilir. Ailenizden bilge bir kişiyle yaptığınız konuşmanın size yeni iş fikirleri verdiğini fark edebilirsiniz. İş ortaklarını seçerken dikkatli olun ve geçmişlerini ve niyetlerini önceden araştırın.

Profesyoneller: Gezegen hareketleri profesyoneller için bazı sorunlara neden olabilir. Sizi daha çok çalışmaya itebilir. Her şey sizin isteklerinize uygun gitmese bile sabırlı olmaya ve hatalarınızdan ders almaya çalışın. Ayın ortasında, bir terfi şansı önünüze gelebilir ve bu da sizi motive edebilir. Yetenekleriniz ve becerileriniz konusunda güvensiz olabilirsiniz çünkü kendinizi meslektaşlarınızla karşılaştırırsınız ve bu nedenle işinizde istenen çıktıyı vermek için iyi performans gösteremeyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlık bu ay sizi meşgul edebilir, ancak yine de durumunuz öncekinden daha iyi olabilir, ancak yine de ayın ilk yarısında tıbbi bir kontrole ihtiyacınız olabilir. Ayrıca Nisan ortasına kadar eşinizin biraz rahatsız olduğunu hissedebilirsiniz ve bu sizi üzebilir. Sizin ve aile üyelerinizin sahip olabileceği herhangi bir sağlık sorununu iyileştirebileceğini düşündüğünüz için Ayurvedik tedavileri almayı deneyebilirsiniz. Baharatlı ve yağlı yiyecekler yemek sağlığa iyi gelmediği için kolesterolünüzü ve kan basıncınızı kontrol etmeniz gerekir. Egzersiz yapın ve meditasyon yapın. Sağlığınıza ve zindeliğinize dikkat edin.

Öğrenci: Öğrenciler, çabalarının öğretmenler tarafından takdir edildiği iyi bir ay geçirebilirler. Zor kavramları ve soruları bile kavramada başarılı olabilirler ve her türlü sorunun cevabını hatırlayabilirler. Ayrıca aile üyelerinizden tavsiye alarak yararlanabilirsiniz. Evde annenizden ve diğer kadınlardan yardım alabilirsiniz ve doğal zekanız çok yüksek olacaktır. Gezegenler size iyi bir konuşma yapar ve küçük kardeşlerinize rehberlik edebilir ve onlara rehberlik edebilirsiniz. Okul ve üniversite öğrencileri evde öğretmenlerini ve yaşlılarını dinleyerek yararlanabilir. Bu, çalışmalarda başarılı olmanızı sağlayabilir.

Şanslı tarihler: 4, 5, 7, 6, 8, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 15, 16, 17, 18, 19

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status