Yay Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında yay burcu tüm sorunları ele alıp kontrolü elden bırakmayacaksınız. Kendinize duyduğunuz güven ay içerisinde artacaktır. Özellikle çalışma hayatında itibar kazanabilirsiniz. Egonuza yenik düşmemeye gayret etmelisiniz. Stresli bir iş ortamında çalışanlar için zor bir ay olabilir ve sorumlulukları artabilir. Eğitim hayatı devam edenler kamu kurumlarında bazı görüşmeler ve başvurular yapabilirler. Bu ay parasal yönden de şanslı olabilirsiniz.

Bu ay hayatınızın en önemli sorunlarınızın çözümünde enerjiniz son derece yüksek olacak. Bütçenizi gözden geçirebilir ve birikim yapma konusunda karar verebilirsiniz. Nisan ayının başında iyi organize olursanız, ayın sonunda gururla ve tatmin olacak bir şeye sahip olacaksınız. Bu ay size verilecek her teklif veya şansı düşünün, ancak hayatınızdaki yeni şeylerden korkmayın. Yapamayacağınız hiçbir şey yok, özellikle de yeterince hırsınız varsa şans sizlerden yana olacak.

Nisan ayında birçoğunuz bir mülk veya çiftlikle ilgili planların veya projelerin geliştirilmesini bekliyor olacak. İşler yavaş yavaş gelişiyor, ama başarı sizden uzak olmayacak. Sürprizler artık işiniz, kariyeriniz veya işinizden geçecek ve hoş duygular ve tatmin başarıları yaratacaktır. Artık bu ay sunumlar, yeni bir iş için röportajlar ve daha fazlası olabilir.

Bu ay, ailenizdeki çocuklara ve genç insanlara gösterdiğiniz ilginin büyük kısmı, ebeveynler olarak korumanızın yeterli olmayacağı hatalara veya hoş olmayan durumlara neden olabilir. Çocuklarınız üzerine çok baskı uygulamanız yüzünden canlarını sıkabilirsiniz.

Bu ay genç yay erkekleri verdikleri sözleri tutmak zorunda kalacaklar ve olaylar biraz daha tahmin edilemez olacak. Ancak dikkatli olmalı ve kimsenin kalbini kırmamaya gayret etmelisiniz.

Yay Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay Merkür retrosu ile birlikte aşk hayatında aradığınız huzuru bulacaksınız. Sevdiğiniz insan artık size daha az baskı yapıyor olabilir. Özellikle bekar olanlar kendilerini çok yakın hissedecekleri biri ile tanışabilirler.

Yay Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Nisan ayının 20’sine kadar işyerinizde bir tatil havasında olabilirsiniz. Ancak ayın sonuna doğru sorumluluklarınız artabilir. Ay boyunca önemli görevlere katılmaktan memnun olacaksınız. 20’sinden sonra, ofis ortamı oldukça telaşlı olacak ve hedeflerinizi gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenmelisiniz. Tüm ustalık ve emrinize olan güven ile, hedeflerinizi tamamlamanın keyfini çıkarırsınız. Bu ay ekstra harcamalar olabilir. Birikimlerinizi risklere karşı korumanız gerekiyor.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status