Yay Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında yay burcu, olumlu gelişmeler ve küçük aksiliklerle dolu bir ay olacak. Nakit girişinde büyük olasılıkla bir artış göreceksiniz ve normalden daha fazla para biriktirebileceksiniz. Ailenin meselelerine dikkat etmelisin. İlişkilerinize daha fazla zaman ayırmak onları başarılı kılacaktır. Herhangi bir tartışmaya girmeyin, çünkü bu sözlü bir iletişimsizliğe girmek için doğru zaman değildir. İş cephesinde iyi mutluluk umutları var. Bu ay büyüme ve fırsatlara şahit olacaksınız. İşadamlarının büyük bir şirketle karlı bir anlaşma yapması muhtemeldir. Sağlığınız bu ay daha iyi olacak. Ne olursa olsun, pes etmeyin. Kendinizi motive edin ve dürüstçe çalışın. Sabır, başarının anahtarıdır.

Aşk İlişkisi: İlişkilerde başarı öngörülür. Bu ayın başında bekarlar hayatlarında önemli bir değişiklik görebilirler. Yalnız olmaktan kararlı bir ilişki içinde olmaya önemli bir geçiş var. Sevgilinize evlenme teklif ettiğinizde belki de evet yerine evet alma şansı çoktur. Ayın sonunda, ilişkilerinizde artan çatışmalar veya tartışmalar görebileceğiniz için dikkatli olmalısınız.

Finans: Bu ayki gezegensel pozisyonlar, parayla ilgili konularla akıllıca başa çıkmanıza yardımcı oluyor. Finansal kazanımlar için çok destekleyicidir. Para girişi ay boyunca artacak. Buradaki kazanç sizi mutlu edecek. Mutlu ve şanslı hissedebilir ve iyi finansal büyümenin harika haberlerini aile üyelerinizle paylaşabilirsiniz. Onlar da senin adına sevinecekler.

Kariyer: İster kamu ister özel bir firmada çalışan bir profesyonel olun, gezegensel enerjiler sizi desteklemek için buradalar. Önünüzde büyük iş olanakları ve altın fırsatlar bulacaksınız. Hedeflerinize ulaşana ve kazanana kadar sınırlarınızı zorlamaya devam edin. Çalışan profesyoneller muhtemelen iyi haberlere tanık olacaktır, ancak rutin işi telaşlı bulabilirler. Ayın başından itibaren dönem önemlidir. Bazı engeller sizi günlük aktiviteleri sorunsuz bir şekilde sürdürmekten alıkoyacaktır, bu nedenle görevlerinize sapmadan dikkat edin.

İş: Yay burcu insanları zekidir ve iş kararları söz konusu olduğunda fikirlerini kullanmayı severler. Kararın arkasında gerçeğin ve gerçeklerin yattığından emin olmadan kimsenin herhangi bir karara gitmesine izin vermezler. Bu ay ürünlerden memnun olmadığını söyleyen müşterilerinden biri tarafından rahatsız olabilirler ve müşterinin hikayelerini desteklemek için uygun kanıtı olmayabilir. Bu küçük olay dışında, bu ay işlerinde olumlu ve iyimser olabilir.

Profesyoneller: Bu ay Yay burcu uzmanları deneyler yapacak ve değişim getirecek. Değişiklikleri kabul edecekler ve bir gülümseme ile yollarına devam edecekler. İşi verimli bir şekilde tamamlayacaklar ve işteki yaşlılarından iyi geri bildirimler alacaklar. Bu onları duygusal hale getirebilir Hiç de duygusal değiller. Kendi lehlerine çalışabilecek iş yerinde seyahate bile çıkabilirler. Bu ay her göreve zaman ayıracaklar ve iyi sonuçlar alacaklar.

Sağlık: Bazı sağlık sorunları olabilir ve bu nedenle bir doktora danışmak ve iyileştirici bir ilaç almak bu konuda akıllıca bir yol olacaktır. Bu ay büyük sağlık sorunlarınız olmasa da, uzun süreli bir hastalığınız varsa, sağlığınız konusunda çok daha dikkatli olmalısınız. Hayatta herhangi bir şeyle baş etmenin en iyi yolu geçici çözümler değildir. İyi bir diyet, sağlıklı kalmanızı sağlayabilir. Abur cubur tüketmeyin ve bol yeşil yapraklı sebze alın. Çok fazla şeker ve tuz, yağlı ve baharatlı yiyecekler tüketmekten kaçının.

Eğitim: Ayın başındaki gezegensel pozisyonlar, öğrencilerin muhtemelen başarılı olacağına işaret ediyor. Öğrencilerin dikkatlerinin dağılmadığı ve çalışmalara odaklanabilecekleri sessiz bir yerde eğitim almaları gerekir. Başarıya giden kısayollar yoktur. Her hata bize bir şeyler öğretebilir, bu yüzden hatalardan korkmayın. Bu nedenle, hayattaki hedeflerinize ulaşmak için çok çalışın. Ticaret veya bilime mensup öğrenciler bu ay iyi iş çıkaracaklar.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 4, 5, 7, 6, 8, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status