Yay Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında yay burcu, Yay burcu insanları, gezegensel enerji onları kutsayacağı için bu ay onlara biraz şansın parladığını görebilir. İş yerinde parlayacaklar ve sonunda iş yerlerine / organizasyonlarına uygun olduklarını hissedecekler. Yay burcu yerlileri aileleri ve mali konularda şanslı olacaklar ve masraflarını sorunsuz bir şekilde yönetebilecekler. Aile üyeleriyle maliye ve evle ilgili herhangi bir kavga bu ay çözülebilir, ancak yeni borç almamaya veya yeni borçlanmamaya dikkat etmeleri gerekir. Bu ay profesyonel ve kişisel cephelerde kendilerine yardımcı olan eski bir tanıdıkları olacak. Sağlık, üzerinde düşünülmesi gereken bazı küçük konularla iyi olacaktır. Öğrenciler ve işadamları iyi yapacak.

Aşk İlişkisi: Bu ay sevgilinizle ortak bir arkadaş aracılığıyla tanışabilirsiniz, ancak arkadaşınızın da bu yeni kişiye karşı hisleri olabileceğinden, ikiniz arasında bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden diğer insanların duygularıyla baş ederken dikkatli olmalısınız. Bu ay olağanüstü çekici olacaksın. Gezegenler sizi güzelleştirebilir, ancak ilişkilerinde dürüst olan birini bulmak istiyorsanız olgun olmanız gerekir. Görünüşler geçicidir, ancak gerçek anlaşma kişinin kalbi.

Finans: İş dünyasında bağlılığınızdan ve sıkı çalışmanızdan gelen para olacaktır. Finansman üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız; yeni bir işletmeye veya hatta eski bir işletmeye yatırım yapabilirsiniz ve eski bir mülk veya eski bir araç satın alıyor olabilirsiniz. Ebeveynleriniz harcamalarınızı takip etmek isteyebilir ve çok fazla finansal bağımsızlık elde edemediğiniz için üzülebilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir işe başlamış olanlar, bu ay kendilerine bir dış istasyon görevi üstlenmeleri söylenebileceği için biraz stresli bulabilirler ve bu onları biraz rahatsız edebilir. Bu ay boyunca, gezegensel hareketler dakikliğiniz ve risk alma doğanız açısından patronunuzdan iyi bir isim alabileceğinizi gösteriyor. Çevrenizdeki insanlar üzerinde kalıcı bir izlenim bırakabilir ve organizasyonunuza yeni gelenler için örnek olabilirsiniz.

İş dünyası: İş adamları, özellikle ayın ortasından sonra bu ayı iyi bulabilirler. Ancak yatırımcılarınızı işinize para yatırmaya ikna etmekte bazı problemleriniz olabilir. Eski bir arkadaşınızla yaptığınız konuşmanın size işinizde hayatta kalmanız için taktikler verdiğini görebilirsiniz. Rekabet konusunda endişelenmeyin. Dayanıklılığınız kazanmanızı sağlayabilir.

Profesyoneller: Gezegen hareketleri, profesyonellerin samimiyetleri ve sağduyulu olmaları nedeniyle bu ay fayda sağlayabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, patronlarını ve meslektaşlarını yeni projeler için yenilikçi fikirleri konusunda ikna etmek için daha fazla çaba sarf etmeleri gerekebilir. Ay ortasında, iş için başka bir büyük şirket onlara başvurabilir. Mevcut şirkette mi kalacaklarına yoksa yeni bir şirkete mi taşınacaklarına karar vermeleri gerekir. Bir ikilem içinde olacaklar.

Sağlık: Gezegenler bu ay uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, bu önceden var olan tüm sağlık sorunlarının veya koşulların çözülmesine neden olabilir. Eşinizin baş ağrısı ve vücut ağrısı olabilir, ancak Nisan ortasından sonra herhangi bir sağlık sorunundan kurtulabilir. Baharatlı ve yağlı yiyecekler yemek sağlık için iyi olmadığından, kolesterolünüzü ve kan basıncınızı kontrol etmeniz gerekir. Ayın ortasından sonra, gönüllü olarak egzersiz yapmak ve meditasyon yapmak isteyeceksiniz. Sağlıklı ye. Stresi gidermek için meditasyon yapın ve ruhani kitaplar okuyun. Sağlığınıza ve zindeliğinize dikkat etmek isteyeceksiniz.

Eğitim: Öğrenciler herhangi bir sorunun cevabını hatırlayabilir ve aile üyelerinden tavsiye alarak yararlanabilirler. Gezegen yerleşimleri, evde annenizden ve diğer kadınlardan yardım alabileceğinizi ve doğal zekanızın çok yüksek olacağını gösteriyor. Gezegenler, küçük kardeşlerinize rehberlik edebilir ve onlara rehberlik edebilirsiniz. Bu, çalışmalarda başarılı olmanızı sağlayabilir. Çok çalışın, çünkü geleceğin çok parlak. Dikkatinizi dağıtmayın.

Hayırlı tarihler: 4, 5, 6, 8, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 15, 16, 17, 18, 19,

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status