Yay Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında yay burcu yorumunda bu ay size negatif enerji veren ve zorluk çıkaran insanlarla ilişkinizi sonlandırmaya karar verebilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilir, hobileriniz üzerinde daha fazla vakit harcayabilir ve sevdiklerinize daha fazla bağlanmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatında daha romantik ve sevgi dolu olabilir ve sevdiğinize romantik sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Daha yaratıcı olabilir, eğlenerek veya sevdiklerinizden ilgi görerek kendinizi şımartabilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Sizin için işe yarayacak işlere odaklanmakta zaman isteyebilirsiniz. Ancak motive olmaya ihtiyacınız olacak ve yarım kalan bazı işlerinizi bitirmek için zamana ihtiyaç duyacaksınız. İş ve eğlence arasında bir denge bulmanız gerekebilir. Bu nedenle de sorumluluklarınızı da göz ardı etmemeniz gerekir. Ayrıca daha fazla dikkat isteyebilirsiniz. Eski sevgilinizle yeniden bağlantı kurmak söz konusu olabilir. Ya da eski bir dostla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Eski hobileri tekrar denemek için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. İşlerinize odaklanmanın, üretkenliğin keyfini çıkaracaksınız. Küçük görevlere öncelik vereceksiniz ve hayatındaki insanlara daha fazla zaman ayıracaksın. Aşk hayatında tutkulu olacaksınız ve duygularınız daha yoğun olacak.

Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Hayatınıza istikrar ve güven kazandırmak için daha fazla enerjiye sahip olursunuz. Yaşamınızı sağlam bir zemin üzerinde yapmak istersiniz. Kaotik durumlarla başa çıkabilir ve daha konsantre şekilde çalışabilirsiniz. Planlarınıza zaman ayırıp harekete geçebilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenebilir veya iç huzurunuzu artırmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca, finansal konuları ele alabilir ve mali fırsatları takip edebilir ve mali durumunuzu iyileştirmek için çalışabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart2018’de akrep burcunda geriliyor olacak. Önümüzdeki günlerde gitmek istediğiniz yere gidebilir, manevi yönünüzü geliştirebilir ve iç dünyanızda huzur arayışında olabilirsiniz. Yalnız kalmaya daha fazla zaman isteyebilirsiniz ve biraz fazla dinlenmeye ihtiyacınız olacak.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor ve doğru yaptığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Tutkuyla inandığınız işlerde başarılı olacaksınız. Ancak aksattığınız hedeflerde aksilik olabilir. Hızınızı arttırabilir, başkaları gözünde önemli izlenim yaratabilir veya halkın gözünde saygınlığınız artabilir. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor. Yeni ev satın alabilir, gayrimenkul işlemleri üzerinde çalışabilir, evde daha fazla enerji sahibi olabilirsiniz. Aileyle daha fazla vakit geçirebilir, dayanışma içerisinde olabilirsiniz. Pozitif olacaksınız ve yaklaşık altı ay içinde doruğa ulaşan bir şeyde yeni başlangıçlar olabilir. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda olacak. Arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla ilgili konularda çalışabilir, tutkuyla çalıştığınız işlerde daha fazla para kazanabilir veya hayalinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kimsenin size baskı yapmasına izin vermeyecek ve özgürlüğünüze önem vereceksiniz.

Yay Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yay burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 18 Mart 2018 ve 19 Mart 2018 olacak. Bekar olan kişiler çalışma hayatında biri ile flört edebilirler. Platonik bir aşk da yaşanabilir. İlişkisi olan kişiler ise sevdiklerinden sürprizler bekleyecekler. Daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir.

Yay Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yay burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 10 Mart 2018, 11 Mart 2018 ve 12 Mart 2018 olacak. Mal mülk satın alımı yapabilir ve birikimlerinizi doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Kazancınızda önemli bir artış olabilir. İş ya da eğitim hayatında daha fazla enerjik olacak ve kazanç odaklı olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status