Yay Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında yay burcu büyüme ayı olabilir. Gerçek tavrınız ve eylemleriniz size hızlı sonuçlar verebilir. Birkaç kişi için profesyonel değişiklikler olabilir veya yeni fırsatlar şimdi önünüze gelebilir. Finansal olarak da sağlam bir zeminde olabilirsiniz. Kardeşlerle iletişiminizi geliştirmeye öncelik tanıyabilirsiniz, bu da size saygılarını sağlayabilir. Bazı ailelerde bir çocuğun doğması muhtemel olduğundan, birkaçınız için aile büyüklüğü artabilir. Çocukların ilerlemesi sizi daha da rahatlatabilir. Sosyal programlara da aktif olarak katılabilirsiniz, bu da iç memnuniyetinizi sağlayabilir. Ancak mülk edinimi için herhangi bir planı ertelemek daha iyidir, çünkü bu bazı sorunlar yaratabilir veya mantıksız bir şekilde devam edebilir. Sağlığınız iyi olmalı.

Aşk İlişkisi: Olumlu tavrınız, sevdiklerinizle gerçek ilişkilere devam etmenize yardımcı olabilir. Samimi çabalarınız size aynı zamanda sizin için doğru yaşam partnerini bulma fırsatı da verebilir. Evlilik için bazı ittifaklar şu anda tıklayabilir. Ve böylece, bazılarınız için düğün çanları çalabilir.

Finans: Bu, birçok Yaylı için çok hoş bir zaman olabilir ve bunun ana nedeni finansal ilerlemeleri olabilir. Bu cephedeki önceki eylemlerinizin çoğu, şimdi size olumlu sonuçlar verecektir. Yatırımlarınız da size iyi getiri sağlayabilir. Bazı yakın arkadaşlarınızın uygun bir taahhütle sizden mali yardım alması mümkündür.

Kariyer: Kariyer ilerlemesi, bazılarınıza şimdi iyi bir başlangıç ​​sağlayabilir. Üstlerinizin verdiği görevleri özenle tamamlayabilirsiniz. Samimiyetiniz, takdir edilmenizi sağlayabilir ve sizi telaşlandırabilecek bazı ek sorumluluklar getirebilir. Bazılarınız, mevcut işinizden daha iyi olabilecek bir iş fırsatı da elde edebilir. Ancak itibarınızı uzun süre sürdürmek için tutarlılık bir zorunluluktur.

İş dünyası: İş adamlarının girişimlerinde önemli ilerleme görme şansı var. Güvenilirliğiniz size gerçek bir büyüme sağlayabilirken, ortaklarınız da tüm faaliyetler için tam destek verebilir. Bununla birlikte, yeni anlaşmaları tamamlamak için iş seyahatlerine çıkmaya hazır olmalısınız.

Profesyoneller: Şu anda her eyleminizin olumlu bir tepkisi olabileceği söylenebilir. Üstleriniz de size tamamen güvenebilir. Önünüze çıkması muhtemel olan üstlerinizle seyahatlere hazır olun. İşiniz, birkaçınız için kazançlı promosyonlarla sizin için de takdire şayan olabilir.

Sağlık: Sağlığınız mükemmel olabilir. Ancak varsa ilaçlarınıza devam edin ve besleyici bir diyet yapın, bunlar vücudunuza gerekli desteği verebilir. Odaklanmanızı artırmaya yardımcı olabilecek meditasyon yapmaya da çalışın.

Eğitim: Öğrenciler çalışmalarını programa göre tamamlayabilirler. Mantıksal duyunuzu geliştirebilecek ve insanlarla ve halkla ilişkilerle daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olabilecek sosyal iletişimlere dahil olmanın tam zamanı. Ancak karar verirken acele etmeyin ve ayrıca ebeveynlere karşı saldırgan davranışlardan da kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status