Yay Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında yay burcu bazı hoş olmayan sorunlarla yüzleşmelerine neden olabilir. Bu ay yay burçlarının söz ve davranışlarına dikkat etmeleri ve rekabet yerine çalışmalarına, hedeflerine ve başarılarına odaklanmaları tavsiye edilir. Ancak yorulmadan çaba ve azim, sizi başarıya yönlendirebilir. Sadece işyerindeki iş ortakları için sınırlı destek olabilir ve sorunları kendi başına halletmek zorunda kalabilirsiniz. Giderler önemli olabilir ve seyahatler çok verimli olmayabilir. Sağlık normal olmalı, ancak çalışma hayatında baskı size stres ve zorlanma verebilir.

Kasım’da yay burçları iş ile ilgili önemli sorunları çözmek veya iş konumlarınızı stabilize etmek için zamanınız ve kaynaklarınız olacaktır. İki farklı hedefe veya beklentiye sahip olabileceğiniz İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla çalışırken veya iş yaparken dikkatli olun. Bu ay, bir çocuk veya ailenizden genç biriyle ilgili çeşitli sürprizler yaşayacaksınız. Bazıları hamilelik, çocuğun doğumu, nişan veya düğün ile bağlantılı olabilir. Genç bir kadına bel bağlayacağınız para beklentileriniz, ortak harekete sahip olacaklarınız iyi gelişecektir. Bir adamdan alacağınız haber ya da öneri, sizin için yeni ve faydalı bir fırsat olabilir.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğan bir adamdan aldığınız bilgileri dikkatlice izleyin. Çünkü bazı fikirlerinizi, hedeflerinizi veya arzularınızı geliştirmek için yararlı olacaktır. Bu ay, para ile ilgili bir kadınla bir çatışma yaşarsınız. Bu ay, tanıdığınız bir kişinin hayatındaki bir olay veya kişisel drama ile ilgili stresli bir durum olacaktır. Muhtemelen hatalarından kaynaklanacaktır, ancak sonuçları çok tatsız olacaktır.

Kasım ayı, mali işlerinde genç Yay kadınları için iyi bir ay olacak. Para alacaksınız ve bunun için bir yere veya birine gitmeniz gerekecek. 35 yaşın üzerindeki erkeklerden vazgeçmek istemeyecekleri bir davet veya teklif alacaksınız. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, plansız bir maliyetle ilişkili parayla ilgili gerilimleri yaşayacaklar.

Yay Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Anlayış eksikliği, ilişkilerle ilişkili sorunlara neden olabilir. İş ortağının tutumu ve davranışları kaygı yaratabilir ve bu kişiler kişisel cephede sıkı bir dengeleme anlaşma yapmak zorunda kalabilir. Ancak, onları rahatsız eden ilişki sorunları ayın ortasında çözülmeye başlayabilir. Evli olanlar bu ay ilişkilerinde daha fazla beklentiye sahip olabilirler.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2019 Yorumu

Yay Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali olarak, Kasım ayında iyi bir kazanç olabilir. Ancak harcamalar çok ağır olabilir ve bu nedenle harcamalar yakın izlemelerini gerektirebilir. Ancak, kamu imajını korumak için borçlanmaya başvurmamaları konusunda dikkatli olmalısınız. Yay burcu insanlar bu ay kariyerlerinde kayda değer bir gelişme yaşayamayabilir. Yenilikler için esnek olmaları, ayarlamaları yapmaları, daha yüksek makamlardan talimatlar almaları, hala kendi tarzlarında çalışması ve ödevleri zamanında bitirmeye çalışmaları gerekebilir. Başkalarına bağımlı olmamak, problemleri çözmek ve görevleri tamamlamak için tecrübelerden faydalanmak yararlı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status