Yay Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında yay burcu güçlü iletişim kurarak bazı fikirlerini hayata geçirme şansı elde edebilir. 5 Kasım‘da Merkür burcunuz olan yay burcuna geçiyor. Zihinsel enerjinizi artırabilir ve düşünceleriniz, fikirleriniz ve planlarınızla daha kendinizi ifade edici olabilirsiniz. Aklınızda ne olduğunu paylaşabilir ve çeşitli şeyler ile ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve yeni fırsatlar için planlar üzerinde çalışabilir ve daha ilgi çekici ve olumlu olabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da yay burcu Merkür’e katılıyor ve dikkat çekici olabilir, etki bırakabilir ve yeni bir yol, yeni proje, yeni plan veya yeni girişim için yeni fırsatlar arayarak kendinizi rahat ve hırslı hissedebilirsiniz. Bu ay sizin için önümüzdeki yıl odak noktası olabilir, bu nedenle akıllıca seçim yapın. Daha heyecanlı ve enerjik olabilirsiniz ve inisiyatif kullanmaya istekli olabilirsiniz.

7 Kasım‘da Venüs su grubundan olan Akrep’e giriyor. Sizi doğru tercihlere yönlendirmek için hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Manevi tarafınızla temasa geçebilir ve ruh ihtiyaçlarına eğilimli olabilirsiniz ve perde arkasında fırsatlar arayabilir. Aşk hayatında kapalı kapılar ardında daha fazla sevecen olabilirsiniz. Bekarsanız duygularınızı kendinize ait tutabilirsiniz, normalden biraz daha utangaç olabilirsiniz.

22 Kasım‘da Neptün su grubu olan balık burcuna geriye doğru ilerlemeyi sona erdiriyor. Son birkaç ay içinde evde, ailenle nasıl baş edileceğini veya sizi duygusal olarak etkileyen bir problemi çözmek için uğraşmış olabilirsiniz. Dönüşümün son bulmasıyla birlikte sis kalkabilir. Ancak yine de bazı güçlükler yaşayabilirsiniz.

4 Kasım‘da toprak grubundan boğa burcunda dolunay oluşuyor. İş anlaşmazlıklarını halledebilir, iş projelerini bitirebilir, yaptıklarınız için övgü alabilir ya da işiniz hakkında daha tutkulu olabilirsiniz. Tersine, iş uyuşmazlıklarının daha da kötüleştiğini, tutkuyla hissetmediğiniz veya zamanlamanın gerisinde kaldığınız iş projelerinden vazgeçebilirsiniz. Günlük hayatı düzene sokmak ve kötü bir alışkanlığı ortadan kaldırmak için de çalışabilirsiniz.

18 Kasım‘da Akrep burcunda yeni bir ay oluşuyor ve sahnenin arkasında bir şeyler yapmak, manevi yan ve sezgilerde daha iyi bir şeyler elde etmek, bir şeyleri geride bırakmak, geçmişten bir konuyu ele almak isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir ve bunu kendi lehinize kullanmak için fırsat arayabilirsiniz.

Yay Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

1 Kasım, 2 Kasım, 28 Kasım, 29 Kasım ve 30 Kasım tarihleri aşk hayatında şanslı olacağınız günlerdir. Bu ay sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilir, yeni bir aşka yelken açabilir, aşk hayatınızda mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ya da bitmesini istediğiniz bir ilişki ayın sonuna doğru sonlanabilir. Bekar olan kişiler birini hayatlarına almakta çekingen olabilirler.

Yay Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

21 Kasım, 22 Kasım ve 23 Kasım tarihleri para ve iş hayatında şanslı olacağınız günlerdir. Özellikle iş hayatında bir düzen yakalamak isteyebilir, daha mantıklı kararlar alabilir, geçmiş hatalardan doğru dersler çıkararak yeni kararlarınızda geleceğe yönelik önemli başarılar elde edebilirsiniz.  İş hayatında yeni fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status