Yay Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında yay burcu, güzel bir ay geçirecek. Beklenmedik bir şekilde iş yerinde bazı seyahatler ve bazı servet birikimi getirebilir. Aile üyeleriyle ilişkiler iyi olacak. Yay burcu yerlileri aileleri ve mali konularda şanslı olacaklar, ancak para onlar için ertelenecek. Ailenizde kayınlarınız arasında bazı yanlış anlaşılmalar olabilir, bu nedenle aile üyelerine sert sözler söylemeyin. Mücadele, iletişim becerileri kullanılarak hızlı bir şekilde çözülebilir. Para akışı artık iyi olabilir. Sağlığın izlenmesi gerekir ve öğrenciler zihinlerinin karışmasına izin vermemeleri koşuluyla çalışmalarında başarılı olabilirler.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay size doğal ve ruhsal olarak gelebilir. Gezegenler ayrıca sizi çok tutkulu ve sorumlu kılıyor, sevgilinizin veya eşinizin sizde hoşuna gidecek bir özellik. Kendinizi çok sevilen ve romantik hissedecek ve duygularınızı sevgilinize / eşinize aktaracaksınız. Gezegenler, ilişkilerinde dürüst olan birini bulmanızı istiyor. Bu ay aşk hayatınız için iyi olabilir. Hem siz hem de partneriniz ruhani olacak ve haclara gidebilirsiniz.

Finans: Bu ay, hem kendi çabalarınızdan hem de ebeveynlerinizden iyi bir para girişi vaat ediyor. Finansman üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız; mücevher satın alabilir ve ayrıca ruhani uygulamalara, hac turlarına ve dini ritüellere para harcayabilirsiniz. Siz ve eşiniz bir ev veya araba satın almaya yatırım yapmaya karar verebilirsiniz. Gezegenler uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, bu sizin için iyi bir ay olabilir, ancak eşinizin akrabalarıyla tartışmaktan kaçının.

Ruya tabir

Kariyer: Bu ay kariyerinizde iyi bir gelişme görebilirsiniz. Patronunuz ve iş arkadaşlarınız iyi bir ruh hali içinde olabilir ve fikirlerinizi sabırla dinleyebilirler. İşteki başarınızdan memnun olabilirsiniz, ancak biraz daha büyümeyi isteyebilirsiniz ve terfi almakta bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, bu da birkaç ay daha gecikebilir. Ancak iyi konuşma ve iletişim becerilerinizle, patronunuzu bir terfiye er ya da geç ikna edebilirsiniz. Meslektaşlarınız size karşı biraz kıskançlık besleyebilir.

İş: Yeni iş ortakları fikirlerinizi ve tutkularınızı beğeneceği için bu sizin ayınız olabilir, ancak niyetlerini bilmeniz gerekir. İş ortaklarını seçerken dikkatli olun ve geçmişlerini araştırın. Babanız ve eşiniz işinizde size yardımcı olabilir. Ortaklık işi bu ay sizin için iyi olacak, ancak işinizde ani kayıplar olabileceğinden bu ay önemli kararlar vermeyin. Bu yüzden biraz daha dikkatli olun.

Profesyoneller: Enerji ve iyimserlik, doğanızın önemli parçalarıdır, ancak bu ay sizi üzebilecek bir enerji eksikliği olabilir. İşyerinde zihinsel yeteneğinizi ve netliğinizi azaltabilecek ve sizi kariyer hedeflerinizden ve planlarınızdan uzaklaştırabilecek bir şeyler olabilir. Ancak, işinize odaklanmayı kaybetmemelisiniz. Sizi neyin rahatsız ettiğini patronunuzla ve meslektaşlarınızla konuşmalı ve derhal çözmelisiniz.

Sağlık: Sağlığınızın bu ay izlenmesi gerekiyor ve bazı küçük sağlık şikayetleri olabilir. Güneşte ıslanın ve herhangi bir olumsuzluğu ortadan kaldırmak için Gayatri Mantra’yı söyleyin. Sağlık sorunlarından kaçınmak için meditasyon yaparak ve sağlıklı bir diyet uygulayarak stresi kontrol etmeniz gerekir. Egzersiz yapın ve meditasyon yapın. Stresi ortadan kaldırmak için ruhani kitaplar okuyun.

Eğitim: Öğrenciler, çalışmalarına odaklanırlarsa ve zihinlerinin dolaşmasına izin vermezlerse iyi bir ay geçirebilirler. Gayatri Mantra’yı iyi şans ve servet elde etmek için zikredebilirler çünkü bu onların zihinsel yeteneklerini geliştirir. Çabalarının öğretmenleri tarafından tanınmasını sağlayabilirler. Aile üyelerinin tavsiyelerinden faydalanabilirler. Gezegenler size güzel konuşmalar yaparlar ve ayrıca küçük kardeşlerinize akıl hocalığı yapıp onlara rehberlik edebilirler. Öğrenciler babalarını, öğretmenlerini ve büyüklerini dinleyerek faydalanabilirler.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 6, 16, 17, 18, 19, 26, 27, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status