Yay Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Yay burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter gizli korkuların, duyguların, ruhun, yalıtılmışlığın, inzivaya çekilmenin, uzun mesafe yolculukların maneviyatının ve yardımseverliğin 12.evine geçecek. Bu ev, ayrı mekanlarda çalışmayı veya tecrit halinde çalışmayı temsil eder. Bilinçaltı zihniniz bu hafta çok faal durumda olacak. Ayrıca başkalarının görüşlerine karşı çok hassas olursunuz. Hayırseverlik ve manevi faaliyetler için fırsatlar görülür.

Uzun mesafelere seyahat etmeyi deneyebilirsiniz. Fiziksel değişikliklerin ötesinde, bu hafta yay burçlarında manevi yenilenme için iyi bir zamandır. Yeni bir beceri öğrenebilirsin. Hobiler edinmek isteyebilirsiniz. Özellikle meditasyon, akupunktur, yoga ilginizi çekebilir. Yalnız kalmış gibi hissedebilirsiniz. Eğer öyle hissederseniz, yenilenme sürecinde olduğunuzu unutmayın. Bu sizin için bir geçiş dönemi olacak. Lütfen güçlü bir dönüşüm geçirmeye gayret edin. Sadece gerçekçi olmalısınız.

9 – 15 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, arkadaşlıklar, toplu projeler, uzun vadeli dernek çalışmaları, çocuklar, gençlik grupları, umutlar, dilekler ve kazanımların 11.evine taşınacak. Güneş de yay burçlarında bu evdedir. Bu süre zarfında uzun vadeli ticari ilişkileriniz çok önemli olacak diyebiliriz. Yeni bir gruba katılabilirsin. Mevcut grupla ilişkilerde rekabet olabilir.

Mevcut sorumluluk ve koşulları gözden geçirmeniz gerekebilir. Takım faaliyetleri de görülüyor. Yeni fikirlere katkıda bulunabilirsiniz. Bekarlar için, size benzeyen, ortak yönleriniz olan insanlarla birlikte olmak için iyi bir zaman diyebiliriz. Güneş seni biraz gergin yapabilir. Esnek ve anlayışlı olmaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Haftanın başlarında yay burçları bir arkadaşlarının aşk sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Gerçek şu ki, bu sizin arkadaşınız sizi çok ilgilendiriyor ve sürekli aynı hataları tekrar tekrar yaparken görmek istemiyorsunuz. Örneğin, yeni bir ilişki için hazır olmadığını söyleyebilirsiniz. Arkadaşınızın çılgınlığını destekleyecek değilsiniz. İlişkilerde yay burçları bu hafta akıl ve mantıktan şaşmamalılar. Güzel haberler de var. Sosyal çevrenizdeki birisi sizi cumartesiden sonra çay kahve içmeye davet edebilir. Size ilgisini belli edebilir.

Yay Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Yay burçları için bu hafta çok stresli bir hafta olabilir. Ancak negatif olaylar olumlu değişim tohumlarını da ekebilir. Tecrübeler güzel kazanımlar olacaktır. Yeni bir iş bulmak veya başvurmak için iyi bir zaman diyebiliriz. İş arkadaşlarınız özellikle hafta ortası yararlı olabilir, onlardan destek alabilirsiniz. Tembellik hissi olsa bile elinizden geleni yapın. Meslektaşlarınızın söylediklerini dikkate alın. Risk almayın. Bu hafta sonu ya da yakında tatil yapmayı düşünün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status