Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta seyahat etmek, farklı şehirlerden, köylerden ve ülkelerden gelen insanlarla görüşmeniz olasıdır. Bir süredir görmediğiniz kişiler ile özlem giderebilirsiniz. Aynı zamanda yeni temaslar kurmak için uygun bir hafta olacak. Yeni dostluklar edinebilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Şimdi tüm dünyayla iletişim kurma arzusu olacak (eğer mümkünse). İletişim yönünüz kuvvetli bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta, özellikle yurtdışında veya daha uzun süreli konaklamalarda yapılacak olan bir geziyi düzenlemek ve hazırlamak için iyi bir zaman olacaktır. Bu hafta çok fazla iş yapabilecek ve bunu yapmak için enerji ve zamana sahip olacağınız ümidine sahip olacaksınız. Herkes için mali kaynaklar farklı olacak.

Yay burcu bu hafta sizin için başarılı ve yapıcı bir zaman olacaktır ve umarım, onu, mümkün olduğunca, tam anlamıyla mantıklı bir şekilde kullanacağınızı umarız. Bu hafta tanışacağınız insanlarla kuracağınız bağlantılar da ileride size çok fayda sağlayabilir. Artık zor durumların, karmaşık sorunların çözümlerinin ve daha fazlasının bir yolunu bulabileceksiniz. Sorunların üstesinden gelebilecek enerjiniz olacak.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta temas kuracağınız insanlara kişisel olarak dost olacaksınız. Aşk hayatında, uyum ve anlayışa ulaşmak kolay olacaktır. Sevdiğiniz insan ile keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Bekar olanlar da bu hafta flört edebilir, yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir.

Bu hafta arkadaşlarla, komşularla veya arkadaşlarla daha sık toplantılar olasıdır. Sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilirsiniz. Buna bazı davetler de mümkün kılabilir. Yeni insanlar tanımak bu hafta ilginç olacaklar çünkü toplumdaki enteresan ve nadir insanlarla (olağandışı faaliyetler, ilgi alanları veya statülerle) olacaklar.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta üzerinizde ekstra bir stres olabilir, bunun için de sevdiklerinizden destek alabilirsiniz. Hafta sonu ise size yakın birinin kutlamasına katılabilir, sevdiklerinizin özel günlerinde onlara destek verebilir, birlikte eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status