Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür 5.evde romantizm, eğlence, çocuk, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtmak ve spekülatif iş evine girecek. Bu gezegen bir yavaşlama modunda, bu yüzden 5.evin meselelerinden mutluluk elde etmek için ekstra bir yol kat etmek zorunda olduğunun açık bir göstergesidir. Yaratıcı girişimlerde çalışanlar dikkatli olmalıdır. Çok fazla takım girişiminiz olacak. Yaratıcı yeteneklerinizle projeler olabilir. Kendinizi tanıtmak için yeterince fırsat alabilirsiniz, dikkatli bir şekilde kullandığınızdan emin olun. Romantik ilişkilerde değişiklikler olabilir. Eğlence programları hakkında da düşüneceksiniz. Sosyal toplantılar da görülür.

Mars para, maddi mülk, aile, konuşma ve kendine değer alanlarını tetikliyor. Bu, mali durumunuz ve öz değerleriniz için yoğun bir zaman olacaktır. Mali konular konusunda dikkatli olmanız gerekecek. Harcamalarınızı kontrol etmeye çalışıyorsunuz ama bunu yapamıyorsunuz.

Aynı zamanda yeni iş projeleri hakkında da düşüneceksiniz. Bu, fikirleriniz, yetenekleriniz ve amaçlarınız için bir test zamanıdır. Başkalarının seni zorladığını hissetmemelisin. Eğer hissediyorsanız, o zaman sözlü kayganlık için büyük olasılıklar vardır. Yeni beceriler öğrenmek için lütfen bu zamanı kullanın ve böylece kendi değerinizi ekleyin.

Venüs, iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar alanından geçiyor. Bu Venüs için harika bir yer olmasa da, rahatlamak için pek çok şey olacak. İş yerinde yeni fırsatlar bulacaksınız. Takım girişimlerinin devamı olabilir. Projeleri yaratıcı alandan alacaksınız

Sağlığınız da önümüzdeki günlerde daha iyi olacak. Yeni bir sağlık veya diyet programını deneyebilir ve sizin için iyi çalışmalıdır. Bir evcil hayvanı evlat edinmeye çalışabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status