Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğiniz için hayalini kurduğunuz şeylere odaklanabilir ve üzerinde çalışmanız gereken değişikliklere açık olabilirsiniz. Böylece istediğiniz hedeflere daha da yakınlaşmış olursunuz. Jüpiter Pazartesi günü Güneş ve Venüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Böylece hafta boyu kendinizi daha rahat hissedebilir, yeni fırsatlar üzerinde çalışmak, dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Daha büyüleyici ve keyifli olmak, uzlaşmak, başkaları ile iyi çalışmak ve duygu uyandırmak için enerjiniz yüksek olacak. Pozitif yönünüz başkaları tarafından fark edilecek. Daha dengeli ve uyumlu olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünüz aktif olabilir ve bilinç altınızla uyumlu olabilirsiniz. Perşembe günü, Merkür para alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda mali planlar üzerinde çalışabilir, finansal bilgi veya tavsiye toplayabilirsiniz. Ekonomik anlamda önemli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu dikkat çekip yeni bir şeyler başlatabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta bir takım endişe, acil planlar veya çeşitli somut adımlar atmaya başlamadan önce ciddi önem arz edecek çeşitli önemli mali eylemler ile karşı karşıya kalacaksınız. Genel olarak, hafta içinde iş hayatı veya para ile ilgili eylemler için daha dikkatli bir tutum gerektirir.

Çalışmalarınızda meslektaşlarınız, müşterileriniz veya iş ortaklarıyla eski proje sorunlarınızın çözümlerini bulabileceksiniz. Yeni bir fırsat bulacak ve gerçekleştireceksiniz. Eski fikirlerinizi ve planlarınızı tekrar gündeme getirmek için de iyi fırsatlar olacaktır. Sizi şimdiye kadar engelleyen farklı koşullar ortadan kalkabilir. Aileden genç biri için masraf yapabilirsiniz.

Yay burcu aşk hayatında bu hafta elinde olmayan sebeplerden sorunlarla mücadele edebilir. Bekarsanız farklı bir yerde yaşayan veya çalışan bir iş ortağınız varsa, beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. İlişkiniz samimi bir hal alabilir. Sevgilinizle ilgili bir gezi planlıyorsanız, bazı zorluklara, engellere, gecikmelere ve benzeri sebeplere hazırlıklı olmalısınız. Ailenizde, arkadaşlarınızın çevresindeki birinin hayatını izleyecek, yorum yapacak veya başka şekilde müdahale edeceksiniz. Bu insanların hayatlarında olan şey sizi şaşırtmayacak, çünkü yanlış eylem ve kararların sonucu olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status