Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Yay burcu haftalık burç yorumunda bu hafta endişeleriniz, arkadaş çevrenizdeki veya yakınlarınızdaki eşinizle (yakınlarınız) ilgili kişilerden biri ile ilgili olacaktır. Duygusal ilişkinizin geleceği hakkında yorgun düştüğünü veya gelişmenizi engelleyebileceğini düşünebilirsiniz. Hafta içi planlarınızı farklı mesafelerden insanlarla geliştirmek için başarılı olacaktır. Birçoğunuz bir banka ya da nakit transferi yoluyla farklı bir yerden alacağı parayı ve benzerlerini rahatlatacaklardır. Bu hafta çoğunlukla yaşadığınız ülkede kısa mesafeli bir gezi için iyi bir hafta olacaktır.

Yay burcu bu hafta, aile içi bir sorunu başarı ile çözebilecek veya sahip olduğunuz bir mülkle ilgili kendi görevlerinizi tamamlayabileceksiniz. Her hafta olduğu gibi, bu sizi şaşırtacak bir şey olacak. Her şeyden önce, beklenmedik olaylar, Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan insanların hayatlarında para ya da olayları içerecektir.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorum

Yay burcu bu hafta Terazi’de pazartesi günkü Yeni Ay yay için iyidir, çünkü yaşamdaki şeylerle, yani size, işinize, ilişkilere ve daha uzun vadeli hedeflere çok şey katıyorsunuz. Bu hem iş hem de eğlence için harika bir zamandır. Bu yeni bir diyet veya egzersiz programı başlatmak için iyi bir yeni ay. Ayrıca, hayatınızdan sağlıksız, kötü alışkanlıklardan toksik ilişkilere kadar her şeyi kesmek için doğru zaman budur.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ekim Yorumu

Cuma sabahından Pazar öğleden sonra Yay’da Ay’a, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Ancak, kendinizi gergin bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status