Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta iş ve eğitim hayatında şansınız açık olabilir. Bu hafta sizin için çok önemli başarılar elde edeceksiniz. İkiyüzlü veya manipülatif insanlarla çatışmanın üstesinden gelmeniz gerekecek. İkili ilişkilerde daha sabırlı olmanız gerekebilir. Bazı durumlarda, bu önemli sonuçlara ulaşmak için daha fazla çalışmalısınız. Bazı sağlık rahatsızlıkları tansiyon sorunları, uykusuzluk, migren bu hafta rahatsız edebilir. Şimdi ne kadar enerjik olursa olsun, yaşamınızda meydana gelen değişikliklerin önemini anlayacaksınız. Çoğunlukla kişisel veya samimi yaşamınıza dokunacaklar, ancak sizin için iyi olacaklar ve sizden beklentiler olacak. Bu hafta, ailenizde bir konuşma yapacaksınız ve bazı yeni durumların ortaya çıkması veya farklı seçeneklerin ortaya çıkması nedeniyle planlarınızı yeni bir seçim yapacaksınız.

Yay burcu bu hafta bazı plan ve projelerinizi, gelecekteki varlığınızı önemli bir aile toplantısında tartışmak mümkündür. Bu hafta, şikayetleri ve sorunları ile sinir bozucu veya çok meşgul olacak konuklarla tanışmanız gerekecek. Hoş olmayan bir durumda akraba veya arkadaşlarının evini ziyaret etmek mümkün.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, aşk ilişkileriniz ve yaratıcılığınız odaklanır. Diğerleri arkadaş canlısı sıcaklığınızdan etkilenecek. Her zamankinden daha sosyal hissedeceksiniz, bu nedenle yeni aşk ve arkadaşlıklar daha muhtemeldir ve şimdi başlayan herhangi bir yeni ilişki güzelce sonuçlanmalıdır. Güzel insanları çekerken, aynı zamanda maddi güzellikler çekebilirsin. Parti yapmak, alışveriş yapmak, dekorasyon yapmak ve kendini güzelleştirmek için iyi bir zaman.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ocak 2019

Bütün hafta ancak Pazar günü en güçlüsü, inancınız biraz hayal kırıklığı nedeniyle test edilebilir. Romantik bir ilgi için fazla güveniyor ya da fazlasıyla idealleşmiş olabilirsiniz. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve yalan durumlardan kaçınmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status