Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize daha az zaman ayırabilirsiniz. Kendi aldığınız kararlardan ya da seçimlerinizden dolayı memnun olmayabilirsiniz. Ya da yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Veya verdiğiniz sözlerden dolayı iş yükünüz artabilir ve pişmanlık duyabilirsiniz. Ya da aceleci ve düşüncesiz yaptığınız vaatlerde bulunacaksınız. Ama sonradan bu verdiğiniz sözler yüzünden aslında kendinizi zor durumda bıraktığınızı anlayabilirsiniz. Önceliğiniz kendiniz olmanız gerektiğini bir kez daha anlayacaksınız.

Yay burcu bu hafta eski arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla ilgili haberler de sizi bir nedenden dolayı üzecek. Bazı üzüntüler hayatınızdaki dönüşüm sürecinin bir parçası olacak ve bazı eski ilişkilerin ya da faaliyetlerin yer almayacağı yeni bir aşamaya dönüşecek. Belki çok sevdiğiniz bir insan ile yolları ayırabilirsiniz. Bu hafta bazı şeyler son bulabilir. Radikal kararlar alabilirsiniz.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu hafta genelinde sağlık sorunları artık göz ardı edilmemelidir. Çünkü zamanınız yok, korkuyorsunuz ya da size yardım etmesi gereken doktorlara güvenemiyorsunuz. Ancak artık sağlık problemlerini ertelememelisiniz. Bu, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha hoş olmayan bir soruna neden olabilir.

Şimdi, çalıştığınız veya başka kişisel bağlantılarınız olduğu bir erkekle zor ama dürüst bir konuşma yapacaksınız. Ne duyacaksınız, sizinle paylaşılacak olan şey bu hafta alacağınız kararınızı belirleyecektir.

Hafta içi yakın gelecekte planlarınıza uymayan bir şey için bir davet ya da öneriyle şaşırabilirsiniz. Bu da sizin kararsız kalmanıza ve bazı hayallerinizden vazeçmenize neden olabilir. Eski bir arkadaşınızla ya da tanıdıklarınızla bir mektup ya da telefon görüşmesi olabilir. Hatta kaçırdığınız bazı olaylar hakkında sizi uyaracak ve bunun hakkında şimdi yeni haberler duyacaksınız.

Bu hafta, muhtemelen bir hata yapabileceğiniz veya aceleci bir karar vereceğinize dair endişeleriniz yüzünden düşünmeye ve harekete geçmeye daha meyilli olacaksınız. Daha tez canlı olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mayıs Yorumu

Bu haftaki sürprizler ilginç olacak. Çünkü sizi rahatsız edici veya komik bir duruma sokacaklar. Erkeklerle olan ilişkileriniz önemli olacaktır, çünkü onlar aracılığıyla hayal veya planınızı gerçekleştirmek için önemli yardımlar alacaksınız. Hafta sonu, bir erkeğe (akraba veya arkadaş) ilişkin önemli bir olaya işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status